Sarhoşken yanlış oral seks

Janelle de o zamandan beri birkaç kez olmuştu. Her seferinde benden kaçınmak ya da en azından göz teması kurmamak için elinden gelenin en iyisini yaptı. En büyük fark beni yere yatırmasıydı. Aslında ben buralardayken pek bir şey söylemedi. Kız kardeşim Diana da Janellein de farklı davrandığını fark etti. Janellein o geceden kısa bir süre sonra Christen nasıl ayrıldığı hakkında konuştuklarını duydum ve bu yüzden olduğu gibi davranıyordu. Sanırım gerçek hikayeyi biliyordum.
Birkaç hafta sonra eve geldim ve Janelle ve kız kardeşimi oturma odasında takılırken buldum. Annem akşam işe gitmek için hazırlanmayı bitiriyordu. Kapıya doğru ilerlerken yanağımdan hızlı bir şekilde gagaladı. Jimin daha sonra geleceğini doğruladı ve her zamanki gibi 10:30 civarında evde olacağını bize bildirdi. Janellein bana bakmamak için elinden gelenin en iyisini yaptığını görebiliyordum ve bir süre odama emekli olmaya karar verdim.
Odama geldiğimde bilgisayarımda biraz oynamaya karar verdim. Sonra kız kardeşim ve Jim öpüşürken janellein aşağıda takılmasının garip olup olmayacağını merak etmeye başladım. Bu, elbette Janellein tekrar sarhoş olabileceğini düşünmeme neden oldu. Bodrumun karanlığında duran çıplak formunun görüntüleri beynimden tekrar parladı ve tanıdık bir seğirme hissettim. Sadece kapı zilinin sesiyle düşüncelerim bozulduğunda biraz enerji salmayı düşünüyordum.
Jim olacağını biliyordum ve kim bilir: belki tekrar içmek için bir şeyler getirdi. Mutfaktan bir şeye ihtiyacım olduğunu bahane ederek durumu kontrol etmeye karar verdim.
Yolda oturma odasından geçerken, üçünün bodruma indiğini gördüm, bira ve Jimin elinde bir şişe. Kendi kendime düşündüm akşam eve gelmiş sanırım. Buzdolabından bir soda aldım ve elimdeki kanepenin uzaktan kumandasına düştüm. İlginç görünen bir bilim kurgu programı bulana kadar kanalları çevirdim.
Orada oturdum ve yaklaşık bir saat televizyon izledim, bir parçam gerçekten gizlice aşağı inmek ve bodrumda ne yaptıklarını görmek istedi. Belki de her şeyden çok alışkanlıktan kaynaklanıyordu.
Sadece üst katta birisi gelip duyduğumda gidip peek karar vermiştim. Birinin tuvalete gittiğini ve bu değerlendirmeyi doğrulamak için kapının kapandığını duydum. Merakımı yerine getirmek için aşağı inmeden önce biraz daha beklemek zorunda kalacağımı düşündüm.
Programıma geri döndüm ve bekledim. Tuvaletin sifonunu ve suyun lavaboya aktığını duydum. Kapının açıldığını duydum ve merdivendeki normal darbeleri duymak için bekledim. Garip bir şekilde, hiçbir şey duymadım. Sonra gözümün köşesinden bir hareket yakaladım. Janellein oturma odasının içinde durduğunu ve kollarının karnından sıkıca geçtiğini görmek için kafamı çevirdim. Orada durup bakarken yüzünde sorunlu bir bakış vardı.
Garip sessizliği açık bir soruyla kırmaya karar verdim.
Aşağıda olman gerekmiyor mu?’ Diye sordum.
Janelle huzursuz görünüyordu, koridora doğru ve yere geri döndü, sonra bana geri döndü. Tüm bu durumdan rahatsız olduğu belliydi.
Sadece ona baktım ve kaşlarımı kaldırdım, sanki ‘ne istiyorsun?’
Janelle yere baktı ve usulca dedi ki, öpüşmekle meşguller.’
Orada durdu, kollarını geçti, neredeyse kıpırdanıyordu. Alt katta üçüncü bir tekerlek olarak olmak istemediği ve burada benimle birlikte olmak istemediği belliydi. Sanırım iki kötülükten daha iyiydim. Aslında onun için üzülmeye başladım.
İstersen burada kal’ diye cevap verdim ve şovumu izlemeye geri döndüm.
Onu gözümün köşesinden görebiliyordum ve kanepenin yanındaki sandalyeye oturdum. Sandalyenin kenarına oturdu, dizlerini bir araya getirdi, kollarını hala beline sardı ve başını yere baktı.
Öyle değildi’ t uzun zaman önce onun dediğini duydum ‘ gerçekten sendin, değil mi.’
Kafamı çevirdim ve ona baktım. Gözleri yerden çıktı ve bana baktı, sonra yere geri döndü.
O gece bodrumda devam etti. Sendin, değil mi?’
Söylemeliyim ki, o geceyi sormaktan bahsetmiyorum bile, benimle konuştuğuna biraz şaşırdım.
Ona bakarak devam ettim. Gözlerimiz tekrar bir araya geldi. Evet, diye cevap verdim. Nasıl kaldıracağından emin değildim.
Janelle cevabımı işlemek için bir dakika sürdü, sonra cevap verdi, ‘herkese söyledin mi?’
‘Hayır.Geri döndüm
Orada bir dakika daha oturdu ve sonra sordu: “neden?’
Ha? Neden ne?’ Diye sordum.
Janelle bana baktı. Neden … yani neden beni durdurmadın?’ Diye sordu.
Cevap vermeden önce devam etti, ‘demek istediğim, ben olduğumu ve ne yapacağımı biliyordun.’
Yüzündeki soruları görebiliyordum.
Bu üzüntü duygusu tekrar içimde yükselmeye başladı. Bütün bunlar olurken onu hiç düşünmedim. Tek iyi intikam hissettim, hem de seks hakkında düşündüm.
Bilmiyorum, diye baktım. İlk başta düşündüm ve hatta bir şeyler söylemeye başladım. Sonra beni okşamaya başladın.’
Utancın yüzünü yıkadığı için yüzünün kızardığını görebiliyordum.
‘Bana öyle davrandıktan için küçük bir ödeme alacağımı düşündüm.’ Devam ettim. Sanırım ben de düşündüm ki, benim olduğumu fark etmeyecek kadar sarhoş olduğun için, ne yaptığını hatırlamayacak kadar sarhoştun.’
Janelle yere bakarak bir dakika daha orada oturdu.
O kadar sarhoş değil’ diye fısıldadı.
Affedersiniz?’ Diye cevap verdim.
O kadar sarhoş değildim.’ dedi. Bir şeylerin farklı olduğunu biliyordum, ama alkol yüzünden bunu anladım.’
Kısa bir süre sessiz kaldı. Sonra devam etti, hatırlıyorum her şey.’
‘Oh bok.’ Dedim kendi kendime. Bütün bunları nasıl karşıladığından emin değildim. Oldukça düzdü. O sadece benimle zemin arasına bakarak biraz orada oturdu.
Janelle yüzünde incinmiş bir bakışla bana baktı. ‘İntikam?’ sorguladı. Bunu sana nasıl davrandığımın intikamını almak için mi yaptın?’
Aklım epey karışıktı. Bu konuşmayı yapacağımı hiç düşünmemiştim. Ağzım konuşmaya başladı.
İlk başta, dedim.
Bu onun kafasını benden daha çok karıştırıyor gibiydi. İlk başta mı?’
İlk başladığında ‘demek istiyorum.’ Ben kekeledi. Bana kaltak olduğun için ödeşeceğimi düşündüm.’
Kelimeler ortaya çıktığında yüzünde küçük bir öfke parlaması görebiliyordum. Ama ağzımda bir kapatma düğmesi yoktu ve beynime gerçekten bağlı olup olmadığından emin değilim.
Ve sonra … çekip gittim.
Janelle bana baktı. ‘Ve sonra, ne?’ diye sordu.
Ağzım devam etti, sonra geldin. Ve ben, şey, err, umm … ’
İfadesi sürpriz olarak değişti.
‘Yani, sanırım.’ Devam ettim. Gerçekten ağzımdan ne çıktığından emin değildim.
Neyi tahmin ettin?’ bastırdı.
Sanırım sen geldikten sonra tekrar yapıp yapamayacağımı görmek istedim.’ Gaga ağızlı ben.
‘Bir daha yapalım mı?’ diye sordu. Bu lanet bakış yine onun yüzündeydi.
Evet, bilirsin, tekrar boşalmak yapmak. Ağzım yuvarlanmıştı. Demek istediğim, üstüme tırmandın ve çok iyi hissettim, sadece tekrar yapıp yapamayacağımı görmek istedim. Demek istediğim, Chris olmadığını anlayacağını ve bunun ortasında Ya da başka bir şeyde çıldırdığını fark edeceğini düşündüm. O zaman yapmadın ve biliyorsun.’
İlk kez yüzüne bir gülümseme geldiğini izledim. Neredeyse biraz rahatlamış gibiydi.
Sanırım o değilken bunu fark etmeliydim.iki dakika içinde ver.’ Diye güldü.
Sonra Janelle sandalyeden kalktı ve bodruma geri yürümeye başladı. Başını geriye çevirdiğini ve köşeyi dönmeden ve merdivenlerden inmeden önce bana bir gülümseme verdiğini izledim.
Başım oldukça iyi dönüyordu. Az önce ne olduğundan emin değildim.
Annem 20 dakika sonra eve geldi. Normal turlarını yaptı ve jimi gece için kanepeye yönlendirdi.
Herkes yatmaya hazırlandıktan sonra, Jim kanepede hızla çöktü, Janelle kız kardeşime odasına yardım etti ve annem uyumak için kendi odasına gitti. Biraz dinlenmeye karar verdim, ancak aklım hala konuşmamı daha önce işlemeye çalışıyordu.
Yaklaşık bir saat boyunca yatakta yattım, sadece ince bir çarşaf giydim, çünkü aklım yavaş yavaş sakinleşmeye başladı ve göz kapaklarımın daha da ağırlaştığını hissettim. Sonra kapı tokmağımın döndüğünü duydum.
Yavaşça kapım açıldı ve bir rakam girdi. Odamın loş ışığında Janelle olduğunu açıkça görebiliyordum. Uzun bir tişört giyerek içeri girdi, genellikle evde kaldığında uyumak için giydi. ‘Uyandın mı?’ usulca sordu.
‘Evet.’ Diye cevap verdim.
Janelle yavaşça yürüdü ve yatağıma oturdu.
Bir şey söylemeden önce birkaç dakika orada oturdu.
Gerçekten ciddi miydin?’ diye sordu.
’ Ne demek istiyorsun, diye sordum?
‘Bilirsin. Sadece ödeşmek değil.’ devam etti.
Tabii’ diye cevap verdim. Bütün bunlarla nereye gittiğinden emin değildim.
‘Soğutucu.’ başladı. Oldukça iyi olduğunu hatırlıyorum.’
Şimdi içimdeki gururun şiştiğini hissettim. Ta ki Janelle elini göğsüme koyana kadar.
Tırnaklarının göğsüm boyunca aktığını hissettim, ardından biraz daha şişti.
Tekrar konuşmadan önce ellerini göğsümde birkaç dakika koşmaya devam etti.
Bir daha yapmayı düşündün mü?’ poz vermişti.
Aklım aşırı hızdaydı. Sadece itiraf etmeliyim bu yüzden ortaya çıkan birçok mastürbasyon gecesine mi? Belki de daha güvenli bir cevaba sadık kalmalıyım.
Şey, Umm, elbette. Yani, hepsini düşündüm.’ Ben kekeledi. Gerçekten tutarlı cümleler kurmaya çalışıyordum.
Sonra elinin göğsümden kasıklarıma doğru kaydığını ve büyüyen penisimin kapaklardan sıkılmasına izin verdiğini hissettim.
‘Eğer bir şansın olsaydı ne yapardın?’ diye sordu.
Evet dışında nasıl bir şey söyleyebilirim? Belki de sadece rüya görüyordum? Belki de bu bir çeşit tuzaktı? Janellein hangi oyunu oynayabileceğini bilmiyordum ama birlikte oynamanın zarar vermeyeceğini düşündüm.
Çünkü emin ol!Belki biraz fazla hevesli dedim.
Diana asla bilmemeli! Söz mü?’ dedi.
– Neyi hiç bilmiyorum?’ Düşündüm. Ne de olsa, kız kardeşime sarhoşken kız arkadaşından yararlandığımı söylemeye niyetim yoktu.
Söz ver!diye tekrar belirtti.
Tabii, söz’ diye cevap verdim.
Çok meraklı üye benim başka bir sıkmak verdi ve elini kaldırıldı ve ayakta duran.
Yolda olduğunu fark ettim ve kimsenin olayı öğrenmediğinden emin olmak istedim.
Yalnız bırakmadı. Ayağa kalkıp gömleğini çıkarmasını izledim. Onun güzel bedenini alırken derin bir nefes aldım. Onu odamda bodrumdan çok daha iyi görebiliyordum. Muhteşemdi! Göğüsleri hatırladığımdan daha sağlam ve yuvarlak görünüyordu. Karnı sıkı ve tonda. Onu hızlı bir şekilde görebiliyordum ve gözleri bana bakıyordu. Gerçekten suskun olduğumu söylemeliyim!
Sonra sessizce başparmaklarını külotuna bağladı ve yere indirdi. O dururken, şimdi cennete işaret eden küçük saç üçgenini açıkça görebiliyordum.
Janelle külotundan çıktı ve yatağın üzerine taşındı. O aşağı kapakları çekti ve bana yatak yuvaya tırmandı gibi ben orada şaşkın koydu.
Yanımda bu güzel, çıplak kızla bir dakikalığına dondum. Ciddi miydi?
Sonunda c atmaya karar verdimrüzgara otion ve ona eğildi.
Dudaklarımız bir araya geldi ve onu kucaklamak için kolumu kaldırdım. Janelle bana yaklaştı ve göğüslerini göğsümde hissedebiliyordum. Meme uçlarının cildime karşı sert olduğunu ve bacağının bacağımın etrafına sarıldığını hissedebiliyordum. Benim horoz benim boksörler karşı gergin olarak başka bir inç büyümüş olmalı.
Dudakları ayrıldı ve dillerimiz bir araya geldi. Duygu neredeyse elektrikliydi.
Elimin sırtının pürüzsüz cildi boyunca ve sıkı kıçı boyunca kaymasına izin verdiğimde öpücüğünün tadını çıkardım.
Elinin saçlarımın arasından geçtiğini hissedebiliyordum, sonra tırnaklarını sırtımda ve boksörlerime doğru koştu.
Usulca onlara rahatsızlık hissediyorum ve onları aşağı çekin izin benim kalça taşındı.
Boksörlerimi aşağı çekerken, öpücüğümüzü kırdı ve yavaşça göğsümden aşağı doğru öptü. Elleri boksörlerimi çıkarmayı başardığında, dudakları büyüyen ereksiyonuma çok yakın öpüşüyordu. Tırnakları daha sonra bacaklarıma geri döndü ve dili uzun bir süre benim şaftımı yaladı. Keserken nefesimi kestim. Bana baktığını görmek için aşağı baktım ve sonra başını aşağı çevirdi ve beni ağzına götürdü. Sıcaklığı beni yuttuğunda başka bir zevk inilti çıkardım. Ellerim içgüdüsel olarak kafasına doğru hareket etti ve onu şaftımdan yukarı ve aşağı yönlendirdim.
Orada loş bir ışıkta yatarken, Janellein beni emdiğini ve yumuşak zevk inlemelerini duyduğunu hissettiğimde saf bir cennetti. Bu duyguya o kadar dalmıştım ki, küçük bir birikim hissetmeye başladım. Daha önce Janellein ağzına boşalmayı sevdiğim kadar, ama henüz ağzına boşalmak istemediğimi biliyordum.
Biraz sakinleşmem gerektiğine karar verdim ve tatlı yarığını tekrar tatmak istedim.
Başını Yukarı çektim ve beni ağzından çıkarmak konusunda biraz isteksiz görünmesine rağmen cevap verdi. Yine de dudaklarıma kadar öptü ve onu yuvarlamak için kendimi konumlandırdım.
Janelle sırtındayken, keşfetme sırası bende olduğunu biliyordum. Öpücüğümüzü kopardım ve kendimi aşağı çektim. Elleri bana ov rehberlik ettigöğüsleri bir davet gibi uzadı. Aşağı inip sert meme uçlarını öptüm, her birini yalamak ve emmek için durakladım. Her yalama Janellein dudaklarından başka bir zevk inilti getirdi. Ama bir görevdeydim.
Öpüşmeye devam ettim ve karnının üzerinden aşağı doğru yalamaya devam ettim ve her nefeste ağırlaşıp ağırlaşmadığını görebiliyordum. Daha sonra cennete giden yolu gösteren kasık kıllarını buldum. Onun parlak yarık ile yüz yüze gelene kadar usulca yolumu öptüm. Tutkunun kokusu burnumu doldurdu. Dilimle uzandım ve açılmasına izin verdim. Meyve sularının tadı dilimi kucakladı. Elleri saçlarımı sıktı, beni ona yaklaştırdı. Ben yalamak ve onu güzel kedi emmek için devam etti. Kulaklarım onun boğuk inlemeleriyle doluydu. Ben yavaş yavaş onun içinde parmağımı kaydırdı ve onu kedi üst içinde boyunca çekti. Parmağım vücudunun içinde kayarken, seğirmesine ve spazmına neden olan yol boyunca sihirli bir nokta bulmuş gibiydim. Dudaklarından gırtlak bir inilti duydum.
Vücudunun dört kez daha spazmlandığını hissettim ve elleri kafamda çekti.
Beni Yukarı çekerken onun liderliğini aldım. Dudaklarımız bir kez daha bağlanana kadar burada ve orada öpmek için sadece bir an durakladım. Göğüslerini göğsümde hissedebiliyordum. Ayrıca horozumun başının ona yaslandığını hissettim. Sonra ne yapmam gerektiğini biliyordum. Kalçalarımı geriye ve aşağı doğru hareket ettirdim, olması gereken yeri hissedene kadar başımın yarık boyunca kaydığını hissettim. Dudaklarımız ayrıldı ve dilimiz kucaklandı. Öpücüğümüz arttıkça kalçalarımı öne doğru ittim. Ona girdiğimde ikimiz de bir inilti çıkardık.
Her santimim Janellein sıcak ıslak yarığına kayarken vücudum titredi.
Onun derinliklerine tamamen gömülene kadar durmadım.
Dışarı çıkmaya ve geri itmeye başladığımda, Janellein parmakları yukarı doğru hareket etti ve sırtıma kazdı. Kalçaları sarsıntılarımı karşılamak için sallandı ve inlemeleri kulaklarımda yankılandı.
Onun fısıltılarıyla fısıldadığını duyabiliyordum ‘ Evet, Tanrım Evet!’
Ben n olduparmaklarının sırtıma daha fazla girdiğini hissettiğimde kendi orgazmımı tekrar duyuyorum. Kalçaları hareketlerinde daha kararlı hale geldi, daha derin nefes aldı, daha da zorlaştı. Bu sefer geri çekilmeyeceğimi biliyordum. Birkaç sarsıntı daha ve sıvıların taşaklarımın içinde kaynadığını hissettim. Vücudum benim sıvılarımı kökenlerine acele başladı sızlama boyunca başladı. Janellein vücudunun altımda titrediğini ve kollarının beni daha sıkı tuttuğunu hissettim. Spazmları sadece bina orgazmıma eklendi. Vücudum onun içinde derin benim horoz püskürtülür cum bir sel gibi titredi. Vücudum tekrar tekrar seğirdi, her spazmla daha fazla meyve suyumu serbest bıraktı.
Son olarak üstüne çöktü ben biraz nefes almak için çabalıyorum. Janelle altımda yatıyordu, parmakları sırtımda masaj yaparken vücudu birkaç kez daha sarsıldı. İsteksizce ondan yuvarlandım, kendimi mükemmel evinden çektim.
Janelle başını omzuma koyarak yuvarlandı ve parmaklarını göğsümde gezdirdi. Bacağını benimkinin üzerine döktü ve bacağımın üzerinden onu kedi aşağı akan serin bir sıvı hissedebiliyordum.
Peki, nasıl becerileceğini kesinlikle bildiğini söylemeliyim, diye kulağıma fısıldadı.
Bunu duyduktan sonra kulaktan kulağa sırıttım. Saatine baktı ve sadece 01: 00 sonra oldu. Kolumu Janellein etrafına sardım ve biraz sürüklenmiş olmalıyım.
Bildiğim bir sonraki şey, penisimde bir el hissettim ve Janelle hareket etmeye başladı.
Saate baktım ve saat 3: 30 olduğunu söyledi. Janellein eli yavaşça hayata geri dönerken horozumu okşadı.
Sonra kendini bacaklarımın arasına yerleştirdi ve beni ağzına geri götürdü.
Beni tekrar emmeye başladığında başka bir yumuşak inlemeye izin verdim.
Yetenekli ağzı harikalar yaratıyordu. Janelle değdiği her şeyi emdi, okşadı, taşaklarımla oynadı. Bir kez daha cennetteydim! Bir başka artan zevk baskısı hissetmeden önce sonsuza dek emmiş gibi görünüyordu. Ellerim başını yukarı ve aşağı, boğazının derinliklerine ve tekrar dışarı doğru yönlendiriyor.
Sonra, ellerim clinc olaraksaçları ve vücudum tekrar sarsıldı, bekleyen ağzına başka bir sıvı salvo saldım. Daha önce olduğu gibi, Janelle beni dudaklarından serbest bırakmadan önce içimdeki her ons suyu emmeye ve okşamaya devam etti. Oraya ecstasy ile uzandım, o da geri döndü ve dudaklarımı yumuşak bir şekilde öptü.
’ Şimdi biraz uyu, o cooed. Yakında tekrar konuşuruz.’
Bununla birlikte, yataktan kalktı, gömleğini ve külotunu aldı ve odamı terk etti. Yüzümdeki en büyük sırıtışla uyuyakaldım ve sabah 8de hala sırıtarak uyandım. Yataktan kalktım, boksörlerimi ve şortlarımı giydim ve bir şeyler içmek için mutfağa gittim. Yol boyunca, Janelle ve kız kardeşimi kanepede televizyon izlerken geçtim.
Janelle bana baktı ve dedi ki, ‘Hey pislik torbası, neden bir gömlek ya da bir şey giymiyorsun?’
Ona bir bakış attım ve başını hafifçe kaldırdı ve bana hızlı bir göz kırptı ve sırıttı. Sonra hızlı bir şekilde her zamanki sırıtışına geri döndü.
Evet, şimdi bana attığı küçük yorumları alabilirim. Özellikle de bir dahaki sefere ziyarete geldiğinde bu kelimeleri ve daha fazlasını yiyeceğini bildiğim için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir