Bir voyuer Özlem

Rod ve Angie yedi yıldır evliydi. Rod, bir oto tamircisi başlatmak için yeterli para biriktirmeye çalışırken iki ve bazen üç işte çalıştığı için yedi yıl boyunca finansal olarak mücadele ediyorlardı. Herkes araba sorunları olduğunda ona geldi ve arabalarını tamir etmesi için ona ödeme yapmaktan mutluluk duyuyordu. Dürüst olduğunu ve onları oymayacağını biliyorlardı. Ayrıca finansal sorunlarını da anladı ve bir kereden fazla birisinin arabasını kendi pahasına ödeyene kadar tamir etti. O wa
Finansal bir geleceği güvence altına aldıktan sonra bir aile kurmak istediler. Rod iyi bir adamdı ve mükemmel bir baba olurdu. Çok çalıştı ve sonunda kendi oto tamir işini kurmak için bir bina ile 10 dönümlük bir arsa satın aldı. Ekipmanlarının çoğunu kurmak ve ödemek birkaç yıl sürdü, ancak makul fiyatlarla iyi iş yapma konusundaki itibarı işini büyüttü ve hayatta kalmak için nadiren yan tarafta çalıştı. Sık sık müşterilerinin çoğunun yakıt satın almak için Hawthornea yirmi dakikalık bir yolculuktan şikayet ettiğini duydu, ama her zaman böyle oldu, bu yüzden herkes bunu kabul etti. Bir gün Angie, benzinin düşük olduğundan şikayet ediyordu ve Hawthornea ulaşmadan önce biterse onu arıyor olabilir ve ” neden dükkanda pompa alamıyorsunuz? Bahse girerim herkes orada benzin alırdı ve şimdi Hawthornea gidecek bir iş getirebilir”. Bu iyi bir fikir gibi geldi ve bunu başarmak için ne yapması gerektiğini araştırmaya başladı.
Bir iş planı hazırlamak ve bir banka kredisine başvurmak için tüm bilgileri bir araya getirmek birkaç ay sürdü, ancak her şeye sahip olduğunda, bunu yapmak için bir kredi başvurusu yapmak için bankaya gitti. Banka Müdürü ne yaptığını duydu ve krediyi kişisel olarak düzenledi: “birisi bu topluluğa kendi gazını vermek için inisiyatif aldı. Bir gezi planlamak için hafta sonu zamanımızı boşa harcamak yerine işe giderken evinizde durabilmek çok güzelEy Hawthorne. Sanırım birçok insan aynı Çubuğu hissedecek, bu yüzden bu krediyi geri ödeme yeteneğiniz hakkında hiç endişelenmiyorum. Bu yüzden kişisel tavsiyesi ile kredi aslında o gün onaylandı. İki ay içinde bir grup gülümseyen kasaba halkına gaz pompalıyordu. Artan trafik alt satırda göstermeye başlamıştı. Pompalar, ilk kez iyi bir yıl geçirmesi ve işinin gelişmesi için yeterli gelir elde etti. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorlardı. Ama sonra işinin çok iyi olduğunu fark etti. Yedek bir işi vardı ve birkaç Müşteri şikayet etti ve işinin daha fazla yardıma ihtiyacı olduğunu fark etti. Sonunda Angieye bir tamirci ve gaz pompalamak için bir adam tutması gerektiğini ve parçaların temizlenmesine ve çalıştırılmasına yardımcı olması gerektiğini söylemek zorunda kaldı.. Sadece ayak uyduramadı ve insanlar dükkanında benzin alabileceklerini öğrendikçe işler daha da arttı.
İşe aldığı tamirci Jake, son zamanlarda Hawthornedaki işini kaybeden uzun boylu, güçlü bir siyah adamdı. Rodun dükkanının açılması ve çalıştığı yerde gaz satışlarının kaybolması nedeniyle olduğunu söyledi. İyi bir tamirci olarak çok saygı duyuldu ve Rod onu işe alabileceğine sevindi. Önceki işvereni ona feragatname ile çok iyi bir referans verdi: “yani, arka odadaki antikalarına tahammül edebilirseniz. Bu onun işine hiç müdahale etmedi, bu yüzden onu görmezden geldim ve belki de sizin için akıllıca olacak, o iyi bir işçi ve her zaman işte.“Ne demek istediğini açıklamadı, sadece”ne demek istediğimi anlamanız uzun sürmeyecek, güven bana ” dedi.
Haklıydı, birçok yeni yüzün gaz ve yağ değişimi ve bazen onarım çalışmaları için dükkana gelmesi sadece iki gün sürdü. O yüzlerin çoğu kadındı. Bazı kadın müşteriler de Jakei arabalarından daha çok sevdiler ve dükkanın arka odasında dizlerinin üzerinde durduklarını ve sırtlarında yağ kasalarına uzandıklarını fark ettiler. Rod gözlerini kapattı çünkü Jake onun için çalışmaya geldiğinden beri işi arttı. Kör bir göz, ekstra iş için ödemek için küçük bir bedeldi. Jake, maaşını ödemek için yeterince iş getirdi ve biraz daha kolaydı. Adam sanal bir seks makinesiydi ve bayanlar bunu hissediyor gibiydi. Çok geçmeden Rod, uzun zamandır evli müşterilerinin bir kısmının Jake ile bir süre arka odaya kaydığını ve sonunda ortaya çıktıklarında çok darmadağınık ve titrek göründüğünü fark etti. Rod, bir gün Jakein daha önce hiç yapmadığı bir gün izin istediğinde depo odasını ses geçirmez hale getirdi. Nedenini söylemedi ve Rod burnunu sokmadı. Adam onu işe aldığından beri haftada yedi gün çalışıyordu ve hiç yorgun görünmüyordu ya da hiç şikayet etmiyordu. Rod ona neden hiç sormadığını sorduğunda, her zaman “sebep yok” diye cevap verdi ve sadece gülümsedi.
Arnie, tamirhanedeki kullanışlı adam ülkeydi ama ülke iş ahlakına sahip çok çalışkan bir işçiydi. Rodun ona ödediğinden daha pahalıydı, ama şu anda karşılayabileceği tek şey buydu ve Rodun ona ödediğinden memnun olduğunu söyledi. Jake gibi o da bekardı ve çok fazla masrafı yoktu. Angie, Rodun çalıştığı her gün ve bazen de çok fazla yemek artığı olsaydı, onlar için iyi bir luch getirirdi. Onlar için çalışan bu kadar iyi insanlara sahip oldukları için şanslıydılar, henüz sahip olmadıkları aile gibiydi. Arnie arkadaş canlısıydı ve tüm müşteriler onu severdi.
Jake hiç flört etmedi ya da hiçbir şekilde ileri gitmedi, ama Angie her zaman yaptığı ya da söylediği hiçbir şey yüzünden değil, bir kadının gözlerini ondan alamayacağı kadar erkeklik yaydığı için rahatsız oldu. İnce bir bel, kaslı kollar ve üniformalı gömleği açıkken dokunmak için yalvaran altı paketi vardı. Ve onun büyük gülümsemesi, aynı zamanda kaslı görünümlü horozunun büyük taslağı gibi manyetikti. Kalın ve uzun olduğu ve siyah efsaneyi sürdürdüğü kolayca fark edildi. Her zaman onu rahatsız eden ve onu sinirlendiren cinsel bir heyecan hissetti. Bir şey varmış gibi görünüyorduher zaman etrafındaki havada cinsel bir gerginlik vardı ve onu teşvik etmek için hiçbir şey yapmadı, sadece bir pelerin gibi ona asıldı ve bir kadının görmezden gelmesi imkansızdı. Her zaman onun yanında olduktan sonra sadakatsiz olduğu gibi suçlu hissetmeyi bıraktı. Angie, kendisini ve diğer kadınları içeren arka oda kaplinleri hakkında hiçbir şey bilmiyordu, bu da onların içinde neden olduğu cinsel karışıklıklara kulak vermelerine izin verdi. Angienin Roda olan sevgisi ve değerler sistemi, açıkça farkında olduğu bu heyecanları takip etmesine asla izin vermeyecekti.
Angie, kocasıyla iyi bir seks hayatı yaşadıklarını düşünüyordu. Angie, Rod ile tanışmadan önce çok fazla cinsel deneyime sahip değildi ve seks yaptığı diğer erkeklerle karşılaştırıldığında, Rod olağanüstü ekipmanlara sahipti. Kocasının sevişme becerisinin eksikliği göz önüne alındığında mümkün olduğunca tatmin oldu. Onun ön sevişme fikri onu öpmek ve ona girmek için yeterince ıslak olana kadar onu kedi parmak oldu. Çoğu zaman, onun yanında horlarken, başladığı şeyi bitirdi. Rob hiç şikayet etmedi, bu yüzden cinsel olarak mutlu olduğunu düşündü. Henüz çocukları yoktu ama bu tasarım gereğiydi. Vücuduna baktı ve her zaman hayran bakışları çekti. Ve kegellerini erkeği için güzel ve sıkı tutmak için yaptığından emin oldu, en azından kendine söylediği şey buydu. Gerçek şu ki, normal kalınlıktaki çubuklar nedeniyle kendi zevki için yaptı. Tanışmadan önce Rodunkinden daha kalın, daha kısa bir horozla karşılaşmıştı ve bir erkeğin horozuna daha sıkı bir kucaklama vermenin ona neden olabileceği nimetini biliyordu. Rod son zamanlarda şaka yaparak başkalarını yatağına getirmeleri gerektiğini ima ediyordu. Şaka yapıyormuş gibi davranarak güldü, ama şaka yaptığından tamamen emin değildi. Daha fazlasına ihtiyacı olduğunu düşünerek duygularını incitti, özellikle de dünyanın en iyi donanımlı aygırı olmadığı ve orgazmlarını gerçekte olduğundan daha fazla taklit ettiği ve tüm bu süre boyunca fışkırttığı için, bir eşin yapması gerektiği gibi onunla ilgilenmiyorduunsated lazım onun içinde onun sevinç ıng.
Jake Rodu işe aldıktan kısa bir süre sonra bir gece eve geldi ve bütün gece uzak görünüyordu. Bir şey için endişeleniyor gibiydi. Ayrıca elini her zamankinden daha fazla sikine koymuş gibi görünüyordu. Yatağa gittiklerinde sonunda ona neyin yanlış olduğunu sordu. ” Hiçbir şey, sadece bir şey hakkında düşünmek”, bunu tartışmak istemiyormuş gibi ses çıkardığını söyledi.
Diye sormaya devam etti, ” iyi bir şey olmalı çünkü bütün gece on kelime söylemedin. Bugün işte bir şey mi oldu?”
“Evet ve hayır. Ofiste kafamı birinin inlemesi gibi sesler duyunca çok üzüldüğünü, çünkü bir ara kapalı kapıyı kapattı ve ışığı ile birlikteydim. İlk düşüncem birinin yaralanmasıydı. Yine de çok yakın geliyordu, bu yüzden sandalyemde döndüm ve fırının havalandırma deliğini gördüm ve ondan geliyormuş gibi geliyordu. Kulağımı ona dayayıp ne olduğunu anlayıp anlamadığımı görecektim. Dinlemek için eğildiğimde, içine baktım ve bunun bir çift havalandırma olduğunu ve aynı zamanda depoya girdiğini öğrendim. Arka odaya doğru bakabilirsin. Jake orada beyaz bir kadını tamamen çıplak soydu ve ona siyah kömür döktü ve kelimenin tam anlamıyla kontrolden çıktı, kamburlaştı ve aletinin ne kadar büyük olduğu ve her şey hakkında bağırdı. Yüzlerce kez boşalmış olmalı ve sonra eve gitmesi ve kocasına akşam yemeği hazırlaması gerektiğini söyleyerek boşalması için yalvarmaya başladı. Birkaç dakika sonra onu kıçından yanaklarından tuttuğunu ve onu gerçekten sert ve derin bir şekilde becermeye başladığını gördüm, sadece onu kedi dövüyordu ve o kadar yüksek sesle çığlık atıyordu ki geri dönüp onu susturmak zorunda kalacağımı düşündüm. Sonra onu beyaz kedi cumming ne kadar çığlık atmaya başladı ve ayak bilekleri kıçının arkasına geçti ve o kusmak ve kusmak devam ederken onun horoz içine onu kedi çekmeye devam etti. Tanrım Angie, onu açıyormuş gibi geliyordu, ama onu şişman horozuna karşı taşlamaya devam etti ve inledi, durmaması için yalvardı, inleding onun cum ne kadar sıcaktı. Sonra öpüştüler ve dilleri birbirine karıştığında, sanki horozunu biraz daha sperm tükürmeye çalışıyormuş gibi kamburlaşmaya devam etti ve uzun horozunu kurulamak için onu kedi kullanmaya karar verdim. Sonra ondan kalktı ve onun horozunu çıkardı ve Tanrım Angie en azından bir ayak uzunluğundaydı ve bir bira kutusu ya da daha fazlası kadar kalındı. Onun bütün siyah dick kalın sütlü beyaz cum kaplıydı ve yavaş yavaş onun lanet büyük horoz aşağı dalgalar gibi koşuyordu. Yağ kutularını yuvarladı ve dizlerinin üzerine düştü ve horozunu temizledi, horozunda veya taşaklarında herhangi bir yerde bir damla sperm bırakmadı. Onu durdurduğunda yine sertleşiyordu. Ona yardım etmek zorunda kaldı ve sonra denediğinde zorlukla yürüyemedi, bacakları dışarı çıkıyormuş gibi düşmeye devam etti. Yürüyemeyene kadar onu becerdi” dedi. Ve sonra Jake onu giymesine yardım etmeden önce elbisesi çıplak olmadan neredeyse dışarı çıktı. Sonra onu öptü ve gitti.
“Kulağa çok sıcak geliyor tatlım. Aman Tanrım, Rod bunu sık sık yapar mı? Buna izin vermen gerektiğine emin misin, dükkandaki bir kadını incitirse bizi sorumlu tutamazlar mı? Orada kadın siktiğini biliyor muydun? Ama neden bu seni bu kadar rahatsız etti,” diye sordu, sert nefes almamaya ya da ne kadar sıcak olduğunu göstermemeye çalıştı, çünkü vücudundaki zonklama sert bir vuruş haline geldi ve bu da onu kedi içinde özlem ağrısına neden oldu. Jakein horozunun tanımı ve kadının onunla sikişmesine tepkisi onu heyecanlandırdı ve itiraf etmek istediğinden daha fazla ilgisini çekti. Jakein yanındayken hissettiği hayvan çekiciliğini hatırladı ve bu dürtülere boyun eğmek ve arka odadaki kadınların bu kadar derinden zevk aldığını hissetmek için nasıl hissedeceğini hayal etti. Havalandırma deliğini ve görüntüleme portalını keşfetmesini dileyerek kendini buldu.
“Angieyi düşünmemi sağladı. Sana o kadına yaptığı gibi hissettiremeyeceğimi biliyorum, sanırım bu konuda sikiştiği tüm kadınlar. O anne gördükten sonraEğer seni tatmin etmezsem ve birçok kez taklit ettiğini biliyorsam, belki bir gün Jakei aramaya gidebileceğini düşünmemi sağladı tatlım. Burada, bu kadın muhtemelen erkeğini seviyor, ama ona ihtiyacı olanı veremiyor ve bu yüzden Jakein siyah horozundan onu kedi almak ve onun için erkeğinin yemeğini hazırlamayacağından endişelenmek için dükkana gitti. Ona verdiği zevki izlerken neden orada olduğunu anlayabiliyorum. İçindeki tüm vücudu, zihninin ve vücudunun baş edemediği hisler ve hislerle doluymuş gibi görünüyordu. Sanki kendi derisinden kaçmaya çalışıyormuş gibi, zevki onu kedi içinde çok yoğundu. İ..İ..seni o Angie gibi hissettirmek için ne kadar kötü hissettiğimi tarif edemem. Seni seviyorum tatlım ve onunla olduğu gibi hissetmeni istiyorum, bunu hak ediyorsun bebeğim. Dünyada senden daha iyi bir eş yok tatlım ve bu tür bir zevki yaşayamayacağın adil değil. Sadece….sadece bu Ang gibi hissetmeni istiyorum ve onun içinde piston yapan büyük horozuyla bulduğu şeyi sana verebilmek için her şeyi vereceğim. Bu beni korkutuyor tatlım, bedeninde ve zihninde de böyle bir aşırı zevk yaratamayacağımı bilmek beni korkutuyor.”
“Rod, söz veriyorum seni asla arkandan aldatmayacağım bebeğim. Beni senden uzaklaştırmak için koca bir sikten fazlası gerekir. Seni sevdiğimi bilmiyor musun bebeğim? Tatlım biz ne seks hayatım daha iyi bir hayat, aşk bu. Benim kedime iyi bak, ona güvence verdi: “beyaz yalanın ona gerçeği söylemekten daha iyi olduğunu düşünerek.
“Şimdi hepsi bebek değil. Sana her şeyi anlatmak istiyorum. Onları izlerken sikimin tırnaklar kadar sert olduğunu fark ettim ve siyah sikini o beyaz kadının amında görmek beni gerçekten heyecanlandırdı. Nasıl tepki verdiğini, yani onun horozunu ve her şeyi özlediğini, çığlıkları çok acı dolu olsa bile, o siyah horozda çıldırdığını kastediyorum Müthiş Çöp Kutusu 31 çekmek zorunda kaldım o yüzden kötü cum gerek vardı beni düşündüğünü bilmezdim. Daha sonra, o kızın ne hissettiğini düşünerek çöp kutusuna bir somun vurduktan sonra biraz sapkın ve suçlu hissetmeye başladım. Sanki seni aldatıyormuşum gibi. Bu bal için kızacak mısın, ” diye sordu ciddi mi?
“Cehennem Rod ben de benim kedi dayak olurdu böyle bir şey görseydim. Kahretsin ıdda, bunu izlemekten vazgeçmeseydin bir şeylerin yanlış olduğunu düşünüyordu. Bak ne diyeceğim, bir dahaki sefere bir kadının amını terörize ettiğinde beni ara ve ikimiz de onları izlerken sevişebiliriz. Zaten seks hayatımızı canlandırmak için” ihtiyacımız var, sinirli bir şekilde gülerek dedim. Jakein sikişmesini izlemek ve siyah etini görmek istedi, ama Rodun sadece Jakesin siyah horozunu görmek için ofiste onu becerirken yakalanmak istediğini bilmesini istemedi. O sadece o kadar sıcak olduğunda bir somun bırakmak için onu orada olmasını istedim gibi yaptı.
“Sen ciddisin, onları izlerken beni ofiste sikerdin. Evet, çok sıcak olur. Onun sikini görebiliyorsun ve benim de neden bahsettiğimi görebiliyorsun.”
“Bu eğlenceli olabilir bebeğim, daha önce hiç siyah bir dick görmedim. Belki de onları izlerken seni emdikten sonra seni eve götürürüm ve bütün gece seni beceririm.”
“Jakein dick bebeğini görmenin seni sıcak yapacağını mı düşünüyorsun? Onu arka odada siken kadınlardan biri olduğun için endişelenmeme gerek yok, eğer onu sikerken izlersen,” diye sordu ciddi bir ses tonuyla, jakesin horozunu görmenin onu arkadan becermeye teşvik edeceğine dair gerçek endişesini dile getirdi.
“Rod, bu bebeği nasıl düşünebilirsin? Çalıştığın birini asla beceremezdim, hayır, sadece dışarı çıkıp bana büyük bir siyah Dick ile büyülenirsem büyük horozuyla bu sevimli kıçını becermek için başka bir yerden büyük bir penisli siyah adam bulmalısın” dedi.sonra onu azarladım: “seni aptal. Sadece bir dick görmek, onu becermeye karşı koyamayacağım anlamına gelmez bebeğim, unutma, seni seviyorum!”Uzaklaştığında kendi kendine düşündü, ama bu onun hakkında düşünerek bu sıkı kedi ile oynayamayacağım anlamına gelmiyor. Zaten ne hayal ettiğini görmek güzel olurdu.
Gelecek hafta birkaç kez Rod eve geldi ve Jakein günde en az bir kez, belki de daha fazla emmesi gerektiğini söyledi. Aramadığı için onu azarlamak istedi, böylece aletini görebiliyordu, ama kocasının çok istekli olduğunu düşünmesine gerek olmadığını biliyordu. Merakını nasıl kızdırdığını ve hayal gücünü nasıl körüklediğini bilseydi, kadınların büyük siyah horozundan spermi ne kadar istekli bir şekilde emdiğini anlatırken emindi; o kadar çok boşaldığını açıklarken, burun deliklerinden boşaldı ve horozunun etrafından püskürdü, ağzını kapalı tutacaktı.
Angienin bilmediği şey, kocasının tam olarak yapmak istediği şeydi. Jake ve kadınlarını birçok kez izledikten sonra, karısını zihnindeki kadınlar için değiştirdiğini ve düzenli olarak çöp kutusunu doldurduğunu, çalışanının büyük horozunu emdiğini ve becerdiğini düşündüğünü fark etti. Karısına yaklaşmak ve ona Jakein onu becerdiğini ve onu açıkta bıraktığını düşündüğünü söylemek istedi, ama eğer teklif ederse Jakei becermeyi ve emmeyi asla kabul etmeyeceğini biliyordu. Ayrıca, evlilik yeminlerinin dışında bir şey istediğini bile bilmesine izin verirse incineceğini ve sinirleneceğini biliyordu. Karısının onu sevdiğini nasıl söyleyebileceğini anlamasını nasıl bekleyebilir ve aynı cümlede izlerken büyük bir horozla bir adamı becermekten zevk alabileceğini nasıl söyleyebilir? Daha da kötüsü, bu doğal olmayan arzuyu kendisine daha az yönlendiren duyguları açıklayamadığında, başka birini becermesini izlemek için böyle doğal olmayan bir arzuyu nasıl açıklayabilirdi. Ha o zaman kini asla daha acil dokunmak zor ya da onun ihtiyacı olduğunu söyledi Jakein altındaki bu düşünceleri, sıkı kedisini devasa siyah horozuna çılgınca kamburlaştırdı ve onu ne kadar sevdiğini haykırdı.
Karısından istediği cevabı alamadığı için, ona oral seks hakkında söylediği gibi, onu bir çentik yükseltmeye karar verdi ve aslında onu ofise çağırdı ve çılgın ihtiyacına sahip olmasına neden olan şeye tanık olmasına izin verdi. Belki de aynı şekilde etkilenecek ve Jakei becermek isteyeceğini düşündü. Bir dahaki sefere güzel, şık sarışın evli kadın arabasına servis yapıyordu, Angieyi aradı ve Jakein onu becereceğini ve aşağı ineceğini düşündüğünü söyledi. O geldiğinde, Jake arka odadaki kadını öptü ve bayan büyük horozunu pantolonunun içinden geçirdi, açıkçası ona ihtiyacı vardı.
Rod ofis kapısını kapattı ve kilitledi ve karısının sessiz olması için harekete geçti ve ışığı kapattı. Jakei depodaki kadınlarla ilk kez izlemeye başladığında, havalandırma deliğinin etrafındaki mobilyaları temizledi. Angie, kadının Jakein önünde dizlerinin üzerine düştüğünü gördüğünde havalandırma deliğinden bakıyordu. Yüzüne bakarken, Jakein pantolonunu çıkardı ve onları ve iç çamaşırlarını kalçalarına indirdi, yarı sert siyah horozunun yukarı doğru yaylanmasına ve kadının yüzüne çarpmasına izin verdi. Angie, bakışları çok daha küçük olduğunu hayal ettiği aletin üzerine düştüğünde nefes nefese kaldı. Rods planı, karısının kedisi, Jakein sert horozunu şiddetle emen bir kadın görürken hissettiği ihtiyacı doldurmaya başladığında işe yaradı. Rod karısının elbisesini kaldırdı ve külotunu kalçalarından dizlerine indirdi, dizlerinin üzerine çöktü ve havalandırma deliğinden baktı. Angie çıplak kıçının iltihaplı derisinde serin havayı hissetti. Rod, ıslak vajinasının içine penisini bastırmaya başlamadan önce nefesi çoktan acele etti, göğsünü kaldırdı ve hızla düştü.
Tanrı Jakes dick, Rodun tarif ettiği kadar büyüktü, belki daha da büyüktü. Jakein kadının pahalı elbisesinin fermuarını açmasını izledi ve omuzlarından bastırdı ve fye düşmesine izin verdiloor, yağlı veya kirli olabileceğinden endişe duymuyor gibi görünüyor. Elbisenin altında çıplaktı ve açıkça bunu yapmayı planlıyordu. Büyük horozunu çektiğinde tekrar öpüştüler ve ona sahip olma ihtiyacını ifade ettiler. O kadar erotikti ki, büyük siyah elleri sütlü beyaz tenine karşı tezat oluşturuyordu ki, göt yanaklarını kavradı ve buruşuk pembe göt deliği Angienin görüşüne açıkça görünene kadar onları yaydı. Kadının arousement kanıt vajina ondan Jake şaşırdı ve onu ıslak iç eti göstermek onu kedi neden olurken, onu yuvarlak kıçını yanakları sıkılmış gibi düzgün iç uyluk onu aşağı akışı çalıştırmak için oozed kolayca ayırt edildi.
Tanrım, Angie, Jakein sikini isteyen kadın kadar onları izlemek kadar ateşli olduğumu düşündü. Rod, karısının ıslaklığının horozunu sular altında bıraktığını hissetti ve yavaş yavaş onu kedi becerirken Jakei becermek için kendi arzusundan olduğunu umuyordu.
Jake kadını kıçının yanaklarından kaldırdı ve vücutlarının arasına uzanarak onu kaldırdı ve uzun horozunu onu kedi içine sokmaya başladı. Angie, Jakein büyük horozunun ve tam testislerinin tam uzunluğunu ve kalınlığını gördü, çünkü kadın Jakein aç kedisine girmeye başladığında kalçalarının yavaş dalgalanmasına başladı.Bu kadının yüksek sesle inlemesi, Jakein ona girdiği ve yerçekiminin ve ağırlığının yağ horozuna yavaş yavaş inmeye başlamasına izin verdiği için açıkça duyuldu. Kalçalarının dalgalı olmaya başladığını görünce, uzun Horozu vücudunun içinde kaybolmaya başladığında kamburlaşan Angie nefes nefese kaldı, kadının inlemeleri daha yüksek sesle, daha tutkulu hale geldiğinde kocasının horozuna geri bastırdı. Jake, acı çeken kedisine zorla sokmaya başladığında, çığlıklarının zaten aşırı yüklenmiş kedisini derinden gerdiği enfes acısını ifade ettiği belliydi.
Angie, kadının labiasının Jakein kalın çevresi etrafında ince kırmızı çizgiler haline geldiğini gördüğü için kendi sıcak ihtiyacını ifade etmemek için zor bir zaman geçiriyordu, çünkü onu kedi siyah dick tarafından grotesquely geniş şişti. Kadının kafası flkalçaları çılgınca dönerken, siyahlığının ona verdiği zevkin çılgınlığından rahatsız oldu, çünkü onu sert bir şekilde becerirken onu kedi yoğun bir heyecanla aktığını hissetti. Meyve suları ortaya çıktığında horozunda parladı ve vücudunda kayboldu. Her seferinde onun horozuna boşaldığında, bol miktarda orgazm sıvıları onun horozunu kalın bir şekilde kapladı ve sıkı sıkılaştırıcı labia onun beyazımsı emisyonlarından horozunu soydu, onları büyük toplarını kaplamak için horozundan aşağı akmaya bıraktı ve sonra yere akarsulara damladı. Kalçaları yükseldi ve hızlı bir şekilde düştü, omuzlarını çekti, onu kedi kaldırdı, sadece her derin kazığa çığlık attığında yukarı doğru itilen horozuna zorla geri çekilmesine izin verdi. O kayboldu, etrafındaki dünyaya tamamen dikkat etmedi, ateşli bir şekilde horozuna kamburlaştı, başını sallarken şişman kafasına karşı onu kedi taşladı ve kalçaları onu tuttuğu gibi ellerinde çılgınca dönüyordu, onu yükselterek ve düşerek ritminde kaldırdı ve düşürdü, kalın kutup benzeri horozunu tamamen vücuduna becerdi, donana kadar, orgazmlarının gazabı tarafından hareketsiz hale getirildi, onu sürekli becerdin.
O defalarca onu orgazm inledi olarak Rod şimdi bir kedi karısının bataklık lanet oldu. Jakein bu kadını becermesini izlerken onu kedi dışarı atarken galon sperm gibi davranmadığını biliyordu. Topları Jakeinki kadar sırılsıklamdı, çünkü Angie bakışlarını onlardan koparamadı. Arka odadaki kadının yaşadığı şeyi hissetmek için yoğun bir istek yaşadıktan sonra duygularını, değerlerini ve muhtemelen ahlakını sorgulayacağını biliyordu. Rod, yaşadığı arzuyla uzlaşabileceğini ve onunla bu konuda açıkça konuşabileceğini umuyordu. Sadece onları izlemekten bu kadar heyecanlandığını bilmek, ona bu anılarını canlı ve zihninin ön saflarında tutmak için motivasyon veriyordu. Umarım yeni keşfedilen arzusu, onu yeniden incelemeye ve değiştirmeye zorlayacak ezici bir ihtiyaç acısı haline gelecektirtek eşli ilişkiler daha liberal ve cinsel olarak açık hale gelir.
Angie, kadın ayrıldıktan sonra hala heyecanlandı ve omuzlarını yere koymaya devam etti, kıçını havaya kaldırdı ve kocasına onu daha sert becermesi için yalvardı. Rodun aklında Jake olduğuna şüphe yoktu, aklında yalvarıyordu, ama teklif ettiği şeyi memnuniyetle kabul etti. Her ikisi de ilişkilerinde her zamankinden daha fazla heyecanlandılar, emindi. Jakein karısını gerçekten becermesi durumunda nasıl olacağını hayal ediyor ve Jakein onu derinden becerdiğini hayal ediyor.
Angie, Rod onu şiddetle becerdiğinde, belinde elbisesiyle ofis katında diz çökmüş çok sürtük hissetti. Tanrı kocasını bu kadar batmıştı umut ediyor ve onun içinde onun büyük horoz derin slayt ve ağladı kadar onu pound Jake getirecekti. Bunu asla yapmayacağını biliyordu, onu sevdiğini biliyordu ve bu aşkı tehlikeye atmak için hiçbir şey yapmazdı. Ayrıca Jakein o kadını büyük hayvanıyla sikişmesini izlerken heyecanını asla gizleyemeyeceğini de biliyordu. Tanrım, kalçalarını ve bacaklarını ıslattı ve yerde bir su birikintisi yaptı. Rod ne kadar heyecanlı olduğunu bilirdi ve ne söyleyeceğini dürüstçe bilmiyordu, tıpkı kocasının onları izlerken boşaldığı zaman yaptığı gibi korkunç derecede suçlu hissediyordu. Tek fark, Jakei rod onu kedi becerdiğinde düşünmesiydi. Şimdi kocasının Jakein heyecanlı sikişini gördükten sonra sarışın kadını becermek isteyip istemediğini merak etti. Sadece bir kadının vücudunu deneyimlemek istedi ve bunların hiçbiri Jakein horozunun büyüklüğü ile ilgili değildi. Sadece diğer kadınları becerebilmek için başka bir erkeği becermeyi kabul etmesini sağlamaya çalışıyordu. Gerçekten merak etti Eğer öyle olsaydı sinirli olur o. Jake lanet düşünüp lanet başkası azalan Çubuk engellemeler vardı. Bu düşünce vücudunu kırmaya ihtiyaç duyuyordu, Tanrım, göt deliğimin bile Jakein horozunu özlediğini düşündü. İkisi de nihayet titremeyi bıraktıklarında, ara sıra titreyerek, St. louise gitmesi gerektiğini söyledi.ore ve o eve geldiğinde onunla konuşurduk, bilerek o bu konuda sahip olmak istiyorum biliyordu konuşma kaçınarak.
Kocasının ofis katından, kalçalarından ve kedisinden temizledikten sonra heyecanını inkar etmenin bir yolu olmadığını bilerek nasıl yalan söyleyebileceğini merak etti. Cehennem, Rod bile meyve suları ile ıslatıldı, bu da onu horozundan, taşaklarından ve kasık kıllarından ve hatta kalçalarından sildiğini izlerken anlatılmamış bir utanca neden oldu. Bunu düşünerek eve giderken bile yüzünün utançla yandığını hissedebiliyordu. Eylemlerini kendi heyecanı ve onları görmeden önce cumming ile haklı çıkardı. Jake ve kadınlarını izlerken kaç kez boşaldı, ona sordu. Evet, Jakele birlikte olan kadınları becermek istemekle suçlayarak heyecanına sahip olmaya karar verdi. Hissettiği heyecanı inkar etmenin bir yolunu bulmak istedi ama bunun tamamen imkansız olduğunu biliyordu. Angie ilişkilerinde bir değişiklik olduğunu biliyordu ama henüz ne ya da nasıl olduğunu bilmiyordu. Sonunda bozuldu ve vücudunun işlediği ihanete ağladı, onları becerirken izledi. Jakei becermek istemedi, ama bunu önlemek için çaresizdi ve hiçbir yere gitmeyeceğini biliyordu. Bu manzaralar ve sesler anılarına kalıcı olarak kazınmıştı ve onları her gece ve gündüz görecekti ve hatta Rod daha önce gösterdiği gibi onu kedi içinde çalışıyordu.
Bugün bir seks seansında her zamankinden daha fazla boşaldı ve yine de onu kedi, Jakein karanlığı tarafından açıldığını ve gerildiğini hissetme arzusuyla ağrıyordu, çünkü bu kadını tekrar becerdiği vizyonu aklında oynadı. Tanrı o kadar büyük lanet olduğunu. O cum ve onun sürgünler ile Jakes vücudu iliklerine cum olarak o sarışın tarafından sergilenen gördüm acı zevk bilmek istedim. Merak ettiği bu arzular ölecek mi?
Kesinlikle Rod Jake beyaz kadın lanet daha fazla izlemek istedi ve tabii ki o inci olurduere. Rodun Jakei izlerken ilk itirafından bu yana, onun düşünceleri Jakein sikişmesini görmek için sayısız plan yapıyordu. Aklında bir plan oluşturmuştu. Ayrıca, Rodun itirafından bir gün sonra Güvenlik kameralarını aramaya başladı ve kısa bir süre sonra yağmurlama kafaları olarak gizlenmiş ve borulara bağlı olanları buldu. Tüm sistem sekiz HD kablosuz renkli kamera ve bize her yerden internet erişimi sağlayan bir kablosuz erişim noktası içeriyordu ve takıldığında internet uyarıları Gönderen programlanabilir hareket dedektörleri ekleyebiliyorduk. Geceleri bizi herhangi birinin varlığına karşı uyaran bir güvenlik sistemimiz olurdu ve ayrıca Jakei istediğimiz zaman kaydedebilir ve izleyebiliriz, örneğin geceleri yatağımızda. Bugünün deneyiminden sonra, daha önce aradığımda konuştuğum adamın telefon numarasını çıkardım ve sistemi mağazaya kurabileceklerini söyleyen bir adamla konuştum ve evde sekiz kamerayı aynı anda veya her birini ayrı ayrı yakalayabilen ve bir kabloyla TVye bağlanabilen bir ses kaydedici kurdum. Rod çalışırken sistemi gece dükkanda ve ertesi gün ev bölümünde kurmak için randevu aldım. Jake ve bir kadının yatak odasında televizyonda sihirli bir şekilde görünmesini sağlayarak sikiştiğini kaydettiğim ilk gece onu yatakta şaşırtacaktım.
Kurulum randevularını yaptıktan sonra mağazada sebze alışverişi yapmaya çalıştı, ancak siyah bir yumurta bitkisi ya da büyük bir salatalık gördüğü her seferinde zihni Jake ve kadını tekrar ziyaret etti. Her şey ona büyük bedenini hatırlattı ve vücudunun derinliklerinde aynı özlem ağrısını aşıladı. Sonunda PES etti ve sonra yıllardır inkar ettiği bir arzuya teslim oldu ve yerel Adam & Eve Mağazasında durdu ve Jakein çevresine ve uzunluğuna yaklaşan gerçek deri denilen bir şeyden yapılmış siyah bir dick satın aldı. Jakein sikişmesini izlerken sık sık kullanacağını biliyordu. O kız chec olarak utandım hissettimKral ona şöyle dedi: “benden başka birinin bu büyük siyah horozları sevdiğini görüyorum. Gerçek bir şeye sahip olamadığım geceler için de aynı şey var. Kocam beni ya da gerçek olanları izlemeyi sever. Beni izlemekten hoşlandığına sevindim, çünkü onlara sahip olmayı seviyorum,” dedi oldukça açık ve dürüstçe.
Bir şey ona sordu, ” kocanızla olan ilişkinizi etkiledi mi, sizi diğer erkeklerle mi görüyor? Siyah bir adamın penisinde kaybettiğimi görmek için ölesiye korkar mıydım?”
“Evet, kendimi de bırakmaktan korktum, ama o büyük aletin hissi yakında beni o kadar çok terk etti ki, umursamasın ya da umursamasın umurumda değildi, sonuçta benden yapmamı istedi. Ama sorunuza gelince, Hayır, eğer bir şey bizi daha da yakınlaştırdıysa. Artık ihtiyaçlarımız ve cinsel duygularımız konusunda çok daha dürüstüz. Bunu yaptığım için hiç pişman değilim. Büyük siyah horoz lanet seviyorum ve bu yüzden zarar ne yapıyor böyle seviyor mu? Kocamın arkasından asla bir erkekle yatmam. O her zaman benimle ya da ben yapmıyorum”
Kızın bu vahiy ona daha önce onları izlerken ve kocasının bu konuda nasıl hissettiğini görünce ne hissettiği konusunda açık ve dürüst olma cesaretini vermişti. Satın aldığı siyah Dick ile ilgili olarak, eğer Rodu tanıyorsa, o zaman onu izlerken kullanmasını isterdi, tıpkı kocasının kızları gibi. Uzun zamandır bir tane satın almasını istedi, böylece onunla mastürbasyon yapmasını izleyebildi, ama bundan zevk alabileceğini hiç düşünmedi, çok utangaç olacağını düşündü, ama şimdi bu duygular biraz değişti. Angie o dükkana geri dönmek ve kızla arkadaş olmak için zihinsel bir not yaptı. Yeni arzuları hakkında konuşacak birine, onları da deneyimleyen birine, özellikle de Kaçınılması gereken tuzaklar hakkında tavsiyelerde bulunabilecek evli bir kadına sahip olmayı çok isterdi. Zihninin arkasında Angie, kendisinin ve Rodun ilişkisinin izleyeceği rotaya dair birkaç karar vermişti, henüz bilinçli olarak farkında değildi.
Angie iğneler ve iğneler üzerinde çubuk için bekliyordu sürücü yolunu çekin. Eve doğru yürürken cübbesiyle kapıyı açtı. İçeri girer girmez kapıyı kapattı ve bornozun yere düşmesine izin verirken onu öptü ve çıplaklığını ortaya çıkardı. Ne yapmak üzere olduğu konusunda gergin bir trepidasyon hissetti, ama aynı zamanda kocasının tepkisinin ne olacağını görmekten heyecan duyuyordu. Dizlerinin üzerine çöktü, pantolonunu açtı, horozunu çıkardı ve emmeye başladı, bakışları kilitlendiğinde dudakları ve dili ile yavaşça ona hayran kaldı. O hala onun horoz onu kedi tadı ve o şehvetli kocalarının dick emdi olarak bu anıları geri aklına sel getirdi. Sertleştikten ve zonkladıktan sonra ayağa kalktı ve şöyle dedi: “git duş al bebeğim ve sikime dokunma. Yapabileceğini söyleyene kadar kendine dokunmanı istemiyorum tamam mı?” onu istedi.
“S..s. tabii tatlım, sana ne oldu” diye sordu.
“Git duşunu al, dışarı çıktığında sana bir sürprizim var. Emin olun ve bugün boşaldığım kadar horozunuzu yıkayın, iyi bir fırçalamaya ihtiyacı var, ama cum yapmaya cesaret etmeyin, aksi takdirde pişman olacaksınız” diye alay etti.
Banyoya yöneldi, yürürken elbiselerini vücudundan çıkardı. Angie, oturma odasındaki doldurulmuş bir sandalyeye büyük bir plaj havlusu koydu ve kalçalarını geniş bir şekilde yayarken üzerine oturdu, bir bacağı her koluna sarıldı. Yeni siyah sevgilisini aldı ve klitorisine sürtmeye başladı. Hayatın nasıl hissettiğine şaşırdı. O kadar kalın ki, bir erkeğin horozunu kavradığı gibi, onu kedi içine sokacağını ve iç labiasına karşı gerçekçi hissini soluyacağını düşündü. Hmmmm bunu seveceğim, nefesi derinleştikçe, kocasının Jakein bu görünüşlü siyah dick ile kendini becermesini izlediğini düşündüğü gibi düşündü. sadece Jakein kadar siyah olsaydı ve boşalsaydı, ıslak uyarılma sularını yağ glanslarıyla klitorisine yaydığı için mükemmel olurdu. Hmmmm diye düşündü, eğer sadece Jake Uyluklarımın arasında diz çökmüş, horozunu yukarı ve aşağı sürtüyor, benim kedi biz çubuk için gerçekten sıcak bir gösteri koyabilirdik.
Rod, işi bittiğinde korkunç bir oral seks yapmak üzere olduğunu düşünerek çabucak yıkadı. Tanrım, Jakein penisi tarafından gerçekten tahrik edilmiş olmalı. Yoksa neden hala heyecanlansın diye düşündü. Angie zaten çıplak olduğu için giyinmeye zahmet etmedi. Kapıyı açtı ve oturma odasına doğru yürüdü, bacaklarını çapraz ve pompalayarak şişirilmiş bir sandalyede oturduğunu gördü. Ona doğru başladı ama onu durdurdu, ” orada kanepede otur tatlım. Şimdi tek kural, orada kalmanız ve horozunuza dokunamamanız, anlamanız ve kabul etmeniz ” diye sordu?
Rod karıştı ama düşündüm, ” ne halt, ben birlikte oynayacağız. Tamam, anlıyorum ve katılıyorum ” dedi.
Angie bacaklarını kollarına geri koydu ve yavaşça ovalamaya başladığında traşlı kedisini görmesine izin verdi. Kocasının bakışları, ” Jakein bugün o kadını becermesine nasıl tepki verdiğimi Beğendin mi tatlım? Ne kadar ıslandığımı hissettin mi?”diye sordu parmak uçları onun içinde oluşan ıslaklığa bastırdı.
Rodsun nefesi ağırdı, karısını izlerken gerildi. Birlikte geçirdikleri yıllar boyunca, daha önce mastürbasyon yapmasını izlemesine asla izin vermedi. Onun dick ihtiyacı ile mastürbasyon yapıyordu, ona dokunmak istedi ama bunu yapmak için ne yaptığını bırakmak istemiyordu. “Bebeğim evet ben yaptım, kendi amını, büyük sik kafalı olduğunu daha yapmayı düşünüyor olabileceğini düşündüm” diye sordu.
“Hmmmm ve eğer sana söyleseydim, bu seni nasıl hissettirirdi tatlım, bugün beni becerirken iki kat daha uzun ve kalın bir horoz ile benim kedi lanet siyah bir adam düşünüyordum bilerek. Delikten bakıp karını emme ve Jakes büyük dick yalama gördüm, daha da küçük bir horoz ile beni benden daha iyi sikti gibi çığlıklar ve inliyor benim duyduğuma göre eğer bir gün eğer nasıl hissederdin “Onunla dalga geçtim, onu test ettim.
Çubuklar nefes şimdi sert ve onun dick delicesine mastürbasyon oldu, o karısının vücut hareket izlerken onun ucundan sızıntı precum, onun parmak uçları onu klitoris üzerinde küçük yumuşak daireler yapılmış gibi onun altında havlu karşı kambur. Cum ihtiyacı ile kıvranırken yaptığı iç çekimleri ve inlemeleri duydu. Sözleri onu heyecanlandırdı, ne istediğini biliyor muydu, anladı mı, merak etmek zorunda kaldı. Onun heyecanı ona cesaret verdi, ” bugün Jakei becermeyi düşündüğünü biliyordum tatlım ve onun siyah horozunu senin içinde istediğini bilmek benim horozumu gerçekten zorlaştırdı. Beni affet bebeğim ama evet, büyük bir siyah horoz bebeğin tadını çıkarmanı izlemek isterdim, ama arka odada değil, tam burada yatağımızda bütün gece becerebileceğin yerde”, dürüstçe itiraf etti.
” Aman Tanrım, Rod, sen ciddisin tatlım, gerçekten büyük bir siyah dick benim kedi her zamankinden daha derin sikikleri gibi cumming ve inilti beni izlemek istiyorsun ” dedi, kocasının böyle doğal olmayan bir dürtüyü itiraf ettiğini duyduktan sonra duyguları parmaklarını derinden kedi okşadı.
“Tanrım, seni sevmediğimi düşünmeni istemiyorum bebeğim, ama jakei her izlediğimde, seni becerdiğini, sana tüm bu zevki verdiğini düşünüyorum ve sikimi o kadar sert ve zonkluyor ki, seninle ve onunla birlikte dövmek zorundayım.aklımda. Evet, Evet, Evet tatlım, Tanrım, Evet, büyük bir siyah horozun kedinin içine ve dışına kaydığını, seni derinden becerdiğini, acı verici zevkinle çığlık attığını görmek istiyorum. Lanet olsun, bu beni çok seksi yapıyor bebeğim. Dick şimdi bebeğimi dokunamam, Tanrı bu kadar kötü boşalmak istiyorum ”
“Kahretsin, beni beceren siyah bir horoza ihtiyacım var bebeğim, bunun gibi büyük bir siyah horoz tatlım. Benim için mastürbasyon bebeğim, gerçek bir adamın beni becermesini izlerken aletini okşayacaksın. Büyük bir siyah horoz beni becerirken seni izlememe izin ver tatlım.”Havlunun altından bir horoz çektim ve inlerken onu kedi içine sokmaya başladım,” istediğin şey bu mu bebeğim, böyle bir horoz küçük horozunu mastürbasyon yaparken karını beceriyor”, Direnen iç kaslarımı geçen kalın glansları zorlarken inledim ve hissetme sevgimi inledim.
Angienin dizleri omuzlarına çekildi, uylukları genişledi, aralarında uzandı ve siyah Horozu damlayan kedisine yerleştirdi. Kalçaları, her iki elinde tuttuğu kalın, uzun bir horozun onu kedi içinde zorladığını görebileceği bir yere yuvarlandı. Amını zorla sik büyük çevresi tarafından açılan hissetti gibi acılı çığlıklarını zevk derin inler oldu gibi kalçaları lewdly gyrated. Dolu, doldurulmuş, acı verici bir şekilde gerilmiş hissetti, ama kendini derinden becerirken içindeki penisin daha fazlasını zorlamayı bırakamadı.
Rod, büyük bir siyah Horozu becerme ihtiyacının bu açık tezahürüyle gerçek bir horoz hissetmek için ne kadar özlem duyduğunu bilmesini istediğini fark ettiğinde zihninde bir delilik hissetti. Karısı, şu anda derinden işkence görüyormuş gibi onu geren kedi içinde siyah bir dick istedi. Onun horozunun boşalmasını önlemek için gitmesine izin vermek zorunda kaldı, çünkü onun içinde daha derin ve daha derin bir horozla sikişmesini izledi, kalçaları onun içinde zorladığı siyah horozda kamburlaşırken kontrolsüz bir şekilde çığlık atmaya başladı. Çığlık atıyordu, ” lanet olsun, rod, penisi çok iyi, bebeğim, çok şişman ve uzun. Oh lanet olsun, beni hiç bu bebek gibi hissettirmedin, Tanrım, o kadar büyük ki, benim kedi içinde çok derin…..Tanrım, beni her zamankinden çok daha iyi beceriyor baby…so büyük ve iyi tatlım…… Evet..Evet … oh Tanrım beni … ohhhhh bok yapıyor….kimyon … Aman Tanrım, hiç böyle boşalmadım … aarrghhhhhhhhhh…… sik beni….fuckme…..Tanrım, siyah aletini seviyorum…..aaiieeeeeeeeee…sen benimkinden çok daha iyisin husband……so sıcak….sabit…..aarrghhhh oh lanet seni çok seviyorum….sik beni … lütfen daha sert sik beni…..oh lanet olsun Evet … beni sevdiğini söyle Rod … t..t. O benim kedi boşalan ederken bana bebeğim söyle….oh fuck cum ihtiyacım var….karının kedi tatlım cum söyle….lütfen ona söyle, ” diye yüksek sesle yalvardı.
Karısının ona yalvardığını duymak siyah bir adama onu kedi ile doldurmasını söyle, onun haşlama topu suyu yaptı ve kendi topları karısının onu izlediğini gördüğünde spermini taşaklarından geğirmeye başladı ve siyah bir adam onu sıcak kedi ve onun harika sıcak cum onun horoz sırılsıklam hissediyorum zevk gibi onun zihninde o masturbasyon biliyordu.
Angie, aletin içinde ne kadar gerçekçi hissettiğine inanamadı. Eğer zonklamış ve şişmiş olsaydı, gerçek olduğunu düşünürdü. Ayrıca, şişman çevresi onu delicesine kamburlaştırdığı ve kedisinin derinliklerine bastırdığı için her şeyi onun içinde hissetmek istediğine inanamadı. Sevdiği bir acıydı ve uzunluğu ve çevresi onu derinden germesine rağmen, daha fazlasını istedi ve kalçalarını susturamadı, çünkü yırtık etini horozun içine soktu, onu zorla tuttu, heyecanlı zevkini inledi. Tanrım, kocasının tepkisini izlerken gerçek bir adamın böyle bir horozunu nasıl öğüttüğünü hissetmek istedi. Zihni şimdi onu büyük bir dick, özellikle de büyük bir siyah horoz tarafından kazığa sahip olma ihtiyacını kabul ediyordu.
Yavaş yavaş gökten indi, büyük bir yapay penis onu içeri soktu, Rod ona doğru süründü ve “seni Angie sikerken klitorisini yalayacağım”dedi. Elini yağ dick onun yerini aldı ve emdi gibi ona lanet başladı ve onun klitorisini yaladı, dilini laving bir hareket başladı. Başını geriye yasladığını ve gözlerini kapattığını gördüğünde, Jakein onu emerken ve kuduz bir şekilde yalarken onu becerdiğini biliyordu. Vücudu kıvrandı, başı kalçaları aşağı doğru dönerken yan yana fırladı ve daha sonra yağ ucuna doğru ilerlerken güçlü bir baskı ile içinde tuttuğu alete öğütmek için geri döndü. Oh Tanrım Rod seni çok seviyorum bebeğim, beni sert sik Jake, yap, Rod benim kedi yalıyor iken beni sik…ohhhh Tanrım Rod onun dick çok iyi bebeğim….sikikleri iken beni yiyor me…so lanet sıcak…….Tanrım bu günlük bebeği istiyorum…..bu hissetmek gerek……..büyük zenci dick karını sikiyor…….oh Tanrım sert emmek … kimyon…… ohgod ben…..İm…… oh kahretsin…..incitiyor…..Evet Evet Jake büyük dick ile beni incitti…oh Tanrım çubuk o kadar derin ve sert beni sikikleri….aaııeeeeee……..ungh……ungh…….Oh Tanrım çok büyük…….beni sevdiğini söyle Rod….Jakein siyah dick lanet beni sevdiğini söyle…..ohhhhh Tanrı bana bebeğim doldurmak için söyle … beni yerken onun cum benim kedi fışkırtma hissetmek istiyorum….aarrggghhhHHHHHHHYESSSSSS
Rod, elinin topuğunu büyük siyah horozun son santimini karısının kedisine bastırdı, o kadar gerildi ki, bacakları düzleştikçe kıçını kaldırdı, kalçaları o kadar gerildi ki, durmaması için yalvarırken bir tendonu ya da başka bir şeyi yırtacağından emindi. Minyon sıska karısının penisinin her santimini kedisinin içine gömdüğüne inanamadı ve vücudu bükülmeye başlayana kadar durmamak için onu daha sert becermesi için yalvardı, inlerken kontrolsüz bir şekilde salladı, “oh lanet olsun bebeğim, bunu gerçekten istiyorum, lütfen bu kadar büyük bir siyah dick becermeme izin ver, Tanrım bunu çok seviyorum. Jake babyi becerebileceğimi söyle. Havalandırmadan izleyebilirsin, ben de Bilmiyormuş gibi yaparım tatlım. Senin sürtük bir bebekle evli olduğunu düşünecek. Tanrım, rod, spermini bana fışkırttığını hissetmeliyim bebeğim, bugün onları izlediğimden beri başka bir şey düşünmedim. Rod, hayallerinin gerçek olması gerektiğini fark ettiğinde gülümsedi. Muhafazakar karısının sadece büyük bir siyah horoz görerek baştan çıkarılabileceğini hiç hayal etmemişti, ama burada kocasına siyah bir horozun onu anlamsız bir şekilde becermesi için yalvarıyordu. Güzel, formda karısının, her ikisinin de kıçlarını boşalmasını sağlayacak bir yolculuğa çıkmak üzere olduğunu biliyordu. Ama yolculuğun bu kadar erken başlayacağını bilmiyordu.
Ertesi sabah, rod işe geç kaldığında uyandılar ve angienin evlilik yeminlerini genişletmek için yeni bir arzusu hakkında konuşma şansı bulamadılar. Rod ayrıldıktan sonra, yeni oyuncağıyla kendini boş yere becerdi, kalçaları hafifçe yuvarlanırken kalın çevresinin tadını çıkardı. O fedoldurulmuş ve dün gece olduğu gibi onu zorlamadan derinlere inmek için zaman ayırmak zorunda kaldı. Kocasının ihtiyaçlarının bu kadar acil bir şekilde ifade edildiğini görerek heyecanlandığını bilerek yaşadığı açlık, jakesin horozunun sıkıştığını hissetmek istediği yere ulaşmak için bastırdı ve kamburlaştı. Ama bugün, onu açtığında ve uzattığında yavaşça onu kedi üzerinde çalışmaya hazırdı, aç inç yerine bir inç kesirleri ile doldurdu, hızlı bir şekilde derinliklerine itildi. Üzerine oturmaktan ve Aç amını yavaşça aşağı doğru döndürmekten mutluluk duyuyordu, çünkü çevresinin hissi, içinde hissettiği dolgunluk ile inlemesine neden olan yoğun bir dış baskı uyguladı. İhtiyaçlarının onu sert, derin bir şekilde becermesini gerektirdiği için sahibinin neden olacağı acı ile birlikte hissettiği zevke sıcaklık ve hareket katacak gerçek musluklar olduğunu bilerek, onu bulmak için can atıyordu. Rodun çalışanı olduğu sürece Jakei beceremeyeceğine karar vermişti, bu onun kendi iç ihtiyaçlarını gidermesine izin vereceğinden emin olmasına rağmen kocası ve gururu için adil olmazdı. Onu kapalı bir yatak odasında başka bir adamın büyük horozuyla aşağılamak bir şeydi, ama tamamen onun iş yerinde yapmak için başka bir şeydi.
O sabah Rod, arabası kırılmış ve tamir için dükkana çekilmesi gereken bir çiftten bir telefon aldı. Arnie arabalarını dükkana götürdükten sonra, Rod onlarla konuştu ve tatilden eve döndüklerini ve nakit olarak bağlandıklarını öğrendi. Evden bu kadar uzakta yararlanacaklarından korkuyorlardı. Arabalarını tamir etmek için ne alacağını çubuk düşündüm ve hala oynayabilir ve bu iş için bir kaç dolar yapmak gibi emek kadar maliyetlerini düşürmek. Onlara neye mal olacağını söyledi ve faturayı onlara açıkladı ve onlara otomobilleri için satın alması gereken parçaların faturasını gösterdi. Ben gaz için yeterli ve bir motel olmazdı faturasını ödediler Yani eğer otomatik veya ofisinde kendi uyudu eğer onlar değer miydi, diye sordu sonra. Rod Angieyi aradı ve durumu açıkladı ve o sıcak bakmakta olan kişi olduğu için, geldiğinde onları eve getirmesini söyledi ve geceyi misafir yatak odasında geçirebildiler. Kasıtlı olarak siyah bir çift oldukları gerçeğini göz ardı etti ve erkeklerin Horozu Jakesin pantolonunda özetlediğinden daha büyük görünüyordu. Evli bir çift olduklarını ve onlara zaten bir şey yapıyor olabilirler fgure çünkü, bunu belirtmek gerekir ki düşünmemişti. Başka insanlarla bir şey başlatmayı bilmiyorlardı, böylece hiçbir şey olmayacaktı.
Angie iyi bir yemek hazırladı ve geldiklerinde masaya koydu. Rod yardım edemedi ama karısının bakışlarının Joenun kasıklarına baktığını fark etti ve ona baktığında gülümsedi ve kaşlarını kaldırdı, sanki vay canına, ne bir dick. Shanika karısı Angienin bakışlarının da nerede kaldığını fark etti. Kadınların kocasının horozunu yalamaya alışkındı ve bu onu hiç rahatsız etmedi. Bir swinger tesisi olan Hedo II Resortta kaldıktan sonra Jamaikadan yeni döndüler. Sallanmayı merak ettiler ve deney yapmak için daha iyi bir yer olduğunu düşündüler. Birkaç Çiftle biraz uğraştılar, ama çoğu insan daha yaşlıydı ve orada kimseyi gerçekten çekmediler. Bir sürü asılı siyah adam vardı, ama kendi asılı siyah adamı vardı, bu yüzden onu gerçekten ilgilendirmiyordu. Aşk köleleri için kullanabilecekleri beyaz bir kadın bulmayı çok isterlerdi, ama bu hiç olmadı. Bu ikisi de zevk bir fanatsy oldu. Shanika, beyaz bir kadının kocasının siyah horozuna yapışmadığı ve onu karısının kedisini yemeye zorladığı düşüncesiyle çok heyecanlandı.
Akşam yemeğinden sonra çocuklar bulaşıkları yıkamayı teklif ettiler ve Angie ve Shanika rahatlamak ve konuşmak için oturma odasına gittiler. Şans eseri Shanika, Angienin daha önce oyuncağıyla oynadığı sandalyeye oturdu ve hala koltuğun çatlağında yatıyordu. Çatlağa biraz bastırıldı, ancak kalınlığı onu engellediıng tamamen gizli. Neredeyse koltuk minderi kadar uzundu ve Angie fark edilmeden nasıl alabileceğini bilmiyordu. Birkaç dakika sonra, çocukları kontrol etmelerini önerdi, ama şans eseri, o zaman içeri girdiler. Rod herkese bir içki hazırladı ve oturdular ve Joe ve Shanikanın nereden geldiği hakkında konuştular. Birkaç içki daha içtikten sonra hepsi çok gülüyorlardı. O zaman Shanika koltuğunda rahat edemiyormuş gibi kaymaya başladı. Angie ne olacağını bildiği için nefesini tuttu. Shanika nefes nefese kaldı ve kızardı gibi aniden havada siyah horoz tuttu. Siyah insanların kızardığını kim bilebilirdi, ama kolayca görülebiliyordu. Gülümsedi ve “bunun benim olmadığını biliyorum çünkü Joe benimkini pantolonunda sakladı”dedi.
Oda birkaç saniye sessiz kaldı ve sonra Rod şöyle dedi:”angienin geceleri kullanması için aldım, başım ağrıyor ve sadece uyumak istiyorum.”
Shanika dedi ki, uh-huh bahse girerim o da yapar, lanet olası kız neden gerçekten siyah bir yapay penisin var, fantezinde paylaşmak istediğin bir şey var.
Angie, içkiler ona “hepsi bu, bir fantezi, ama onun Çubuğu benim olduğu kadar ” deme cesaretini verdiği için parlak bir bordoya kızardı. Bu sadece onu hayata geçirmeye yardımcı olan bir şey.”
Shanika yavaşça dedi ki, reaaalllly, benim yapay penis tüm beyaz bebek, sanırım ortak bazı şeyler var. Siz ikiniz fantezileriniz hakkında çok konuşur musunuz, birbirinizle bir şeyler paylaşır mısınız? Joe ve ben arzularımız, fantezilerimiz ve doğada cinsel olan hemen hemen her şey hakkında çok açıkız.
Joe, ” sanırım fantezileriniz diğer insanları da içeriyor mu? Bu insanlardan birinin siyah bir adam olduğunu varsaymakta haklı mıyım, bilirsin, siyah yapay penis yüzünden” diye sordu pantolonuyla kıpırdanmaya başladı. İçlerindeki yumru eskisinden daha büyük görünüyordu.
Angie tekrar kızardı ve şöyle dedi: “Tanrım, hiç bu kadar utandığımı sanmıyorum, özellikle de bunu siyahlara açıklamak zorunda kaldım çift, ama sanırım hepimiz yetişkiniz. Burada da kalmıyor. Ben ve Rod her zaman tek eşli bir çift olduk ve birkaç gün öncesine kadar bu şekilde devam etmekten hem mutlu hem de memnunduk. Dükkandaki Zenci Jakei gördün mü? İkisi de başını salladı. Jakein epeyce Bayan arkadaşı var, çoğunlukla beyazlar, eğer özümü anlarsan, arabalarından daha fazlasını almayı severler. Ofiste depoya da hizmet veren bir Havalandırma deliği var ve Rod, Jake ve kadınlarını arka odada izleyebileceğini keşfetti. Bana bundan bahsetti ve bir gün Jakein güzel bir beyaz kadına, gerçek bir klas kadına hizmet ettiği sırada oradaydım. Şey, her zaman siyah efsaneyi duymuştum, siyah erkeklerin hepsinin bu kadar büyük ekipmanlara sahip olduğunu biliyorsunuz. Hiç siyah bir adamla birlikte olmadığım için, bu efsanenin doğruluğu hakkında ilk elden hiçbir bilgim yoktu. Bir bastırmak daha önce çok az bir siyah horoz gören kadının vücudunda Jake kocaman sik her vuruşta daha fazla tahrik oluyor ise bir kadının bu yüzden iyice merakım benim için iyi oldu ve tüm karşılaşma izledim izledim. Söylemeye gerek yok, o kadar çok boşalmam gerekiyordu ki, her şeyi izlerken ofiste sikiştik. Merakım böyle bir horozun gerçekten nasıl hissedeceğine dair bir fikre sahipti, bu yüzden oraya gittim ve arkadaşımı aldım ve onunla biraz oynadık. Artık herkes sırrımızı biliyor, Peki fantezileriniz neler içeriyor?
“Shanika sorduğu gibi heyecanlı görünüyordu ve Rod siyah sevgilinin tadını çıkarırken ne yapıyor?”
“İlk başta sadece izledi, ama sonunda klitorisimi yalayıp emerken beni kullanmaya başladı”
Sonra Roda gözlerinde vahşi bir parıltı ile sordu, ” bu yüzden onu dolduran siyah horozla izlemeyi seviyorsun. Söyle bana, rod, onu kedi içinde büyük bir horoz olan bir kadını gerçekten yalar mısın, yani onun horozunun dilinin yanında olduğunu bilmek seni rahatsız etmez mi, yani doğru hareket ederse yanlışlıkla onun horozunu yalayabilirsin.”
Shanika koltuğunda huzursuz bir şekilde kayıyordu ve kalçalarını heyecanlı ve zonkluyormuş gibi sıkıyordu. Rod ona baktı ve sordu: “tatlım, bana Joe ile klitorisini yalayıp yalamayacağımı soruyorsun, eğer öyleyse, önce karımla iyi olmanı söylerdim.”
Angienin gözleri cam gibi görünüyordu, çünkü bu konuşmanın nereye gittiğini fark etti ve hızlı bir şekilde cevap verdi: “Rod beni yalarken Joenun beni becermesine aldırmadığın sürece, o zaman evet, bu benim için iyi olurdu. İstersen Rodu bile becerebilirsin.”
Şimdiye kadar Shanika, “Lanet olsun, tüm bu parayı Hedoya gitmek için harcadı ve buraya Gelebilirdik Joe”dediği gibi onu kedi tutuyordu. Shanika ayağa kalktı ve Angienin oturduğu yere yürüdü ve kocasına baktı ve “Joe rod ve Angieye sikini göster bebeğim”dedi. Joe ayağa kalktı, pantolonunu açtı, iç çamaşırına uzandı ve penisini onlardan çekmeye başladı. Kaldırmaya ve kaldırmaya devam etti ve sonunda Horozu iç çamaşırını temizledi ve elinin her iki tarafına asılırken ortada tuttu.
“Kahretsin” dedi Rod.
” Aman Tanrım, bu gerçek ” diye sordu Angie, elini kalçalarının arasına bastırırken ve sıkmaya ve sallanmaya başladığında inanılmaz bir şekilde sordu.
“Neden Joe için tutmuyorsun ve gerçek kız olup olmadığını görebiliyorsun, sana fantezimizi anlatırken, yerine getirmeyi umarak Jamaikaya gittik. İlk olarak, hiçbirimizin cinsel olarak beyaz bir insanla birlikte olmadığını söyleyeyim. Uzun bir tartışmadan sonra, ikimizin de benzer fantezileri olduğunu öğrendik. İkimiz de paylaşabileceğimiz beyaz bir kadın bulmak istedik. Oradan başlayacağımızı düşündük ve sonra bir çift ya da belki de Joe ile birlikte benden zevk alabilecek bir erkeğe geçeceğiz. İlk seferimizin çok garip olacağını düşündüm, arabamızın bozulduğuna sevinmeye başladım. Belki de bu bizi bir araya getiren kaderdi. Demek istediğim, sizi çok az tanıyoruz, ama her şey bizim için çok doğru görünüyor, yani siz de bizim gibi şeyleri istiyor gibisiniz. Karının kocamla ne yaptığını izlemek hakkında ne düşünüyorsun Rod, ikisinin de birbirlerini ne kadar kötü becermek istediklerini bilerek son derece sıcak buluyorum,” dedi shanika, duyguları hakkında tamamen dürüst olduğunu söyledi.
Angie yüksek sesle inledi, başı büküldü ve dudakları ellerindeki sert siyah horozun başının üzerinden geçti. Her iki elini de Joenun horozunu okşadı ve hala el değmeden birkaç santim kaldı. Joenun Horozu oyuncak horozundan bile daha kalındı ve parmakları aralarında tamamen çevrelediği için zar zor dokundu. Angienin kedi ihtiyacı ile yaşıyordu ve kocasının pantolonunun içinden horozunu sıkarken onu izlediğini gördüğünde, içindeki kaynayan beyaz sıcak bir cehenneme dönüştü. Shanika kulağına fısıldadı, ” bebeğim, karanlık kedimi yaladığını ve emdiğini hissetmek için ölüyorum, adamım siyah horozunu senin içinde derin sikerken bunu yapabileceğini düşünüyor musun? Angie çığlık atmak istedi,” Evet, cehennem evet”, ama Joenun eli ağzını Zonklayan horozuna zorla tuttu ve yapabileceği tek şey kalın başının etrafında heyecanla inlemekti. Shanika yeni arkadaşlarının elbisesini açtı ve omuzlarından ve sonra vücudundan bastırdı. Angie ellerini sütyenini çıkardığını hissetti ve sonra külotunu kalçalarına ve kalçalarına bastırdı ve sonra ağzı Joenun uzun horozunu dolaştırırken ve büyük siyah çantasını emerken ayaklarından çıktı. Rod, shanikanın onu soymasına yardım etti ve onu fantezileri için kullanması için bu siyah çifte verdi. Duyguları kargaşa içindeydi, kocasının Joenun büyük siyah horozunun onu becermesi olasılığından heyecan duyduğunu biliyordu. Bu duygular onu tahrik etti, ağzı ve dili siyah etini ateşli bir şekilde emdi ve yaladı, karısı horozunu okşadı ve taşaklarını heyecanla yaladı, paylaştıkları fanteziye katıldı.
Angie kendi yanındaydı ve Shanikanın güzelliğine bakarken ona çekildi ve joenun horozunu tam esnek dudaklarını öpecek kadar uzun süre emmesini duraklattı. Öpücükleri tutkuluydu ve o kadar uzun sürdü ki Joe sonunda “ikiniz birbirinizden zevk almaya karar verdiniz ya da hala bu aleti istiyorsunuz”diye sordu. Her iki kadın da bizAngie endişeyle yeni sevgilisini soydu ve kahverengi vücuduna hayranlıkla diz çöktü. Üzerinde koyu saçlı bir iniş pistinin sadece bir ipucu ile onu kedi görmek hoş bir sürpriz oldu. Bir kadınla birlikte olma arzusunu hiç hissetmemişti, ama bakışları Shanikanın vücudunda dolaşırken, onu geriye doğru bastırmak ve kocasının horozunu emdiği gibi onu kedi emmeye başlamak için ezici bir dürtü hissetti. “Sen..sen güzelsin Shanika, seni tatmak için sabırsızlanıyorum tatlım, ” dedi eli Joenun horozunu tekrar pompalamaya başladı.
“Arkadaşım bana Nika baby diyor ve çok iyi arkadaş olacağımızı biliyorum tatlım.” Sonra kocasına heyecanla inledi,” hadi yapalım bebeğim, bekleyemem”, ayağa kalktı ve oturduğu sandalyeye yürüdü ve o günün erken saatlerinde içinde bulunduğum pozu üstlendi, uylukları sandalyenin kollarına geniş bir şekilde yayıldı, nemli açık kedisini ve mükemmel şekillendirilmiş anüsünü ortaya çıkardı. Gözleri onu dolduran heyecanla parıldıyordu, kalçaları hafifçe Dalgalanıyordu, Angieye kollarını uzattı, ” buraya gel bebeğim ve bu zenci kediyi tadın, adamım bu beyaz kediyi sert, kalın bir zenci horozuyla dolduruyor”dedi.
“N” kelimesini kullanması, ırklararası bağlantılarının gerçeğini eve götürdü ve zihnindeki artan deliliğe başka bir heyecan seviyesi aşıladı. Evlilik yeminlerini bozan herhangi bir eyleme katılabileceğine asla inanmazdı, kocası onu izlerken, siyah bir çiftin cinsel organları arasındaki alçakgönüllülüğü için heyecanla horozunu okşadı.
Sıcak çiğ etin küçük dış labiasına bastırıldığını hissettiğinde yüzünü Nikanın amına indirmek üzereydi, Joe onu sıkı kedi üzerinde durmadan ve onu büyük boyutuna açmaya başlamadan önce kaygan uyarılma suları ile kaplarken yukarı ve aşağı ovuşturdu. Bir rea tarafından kazığa olmak üzereydi bilerekl siyah horoz, Joenun sorduğunu duyduğunda kalçalarını vajinasındaki basınç etrafında döndürerek heyecanla inledi, “bu çubukla iyi olduğunuzdan eminsiniz, karınızın bu büyük horozdan zevk aldığını görüp duyabildiğinizden emin olabilirsiniz. Şimdi sana söylüyorum dostum, bu şişman kafa onu kedi içine girdikten sonra, kadınına bir somun patlatana kadar durmayacağım!”
Angie bir saniye daha alay edilmeye dayanamadı, Tanrım, Joenun horozuna ihtiyacı vardı ve çığlık attı:”bu benim lanet kedi ve onu becermeni istiyorum, sadece yap, o da beni istediğini söyledi ve ben de yapıyorum.”
” Bebeğini siktir et, o siyah yılanı o beyaz kedi içinde becerirken yüzünü görmeme izin ver ” dedi Nika, parmaklarının klitorisini aşırı derecede ovuşturduğunu, yüzünün heyecanlı bir tutkuyla maskelendiğini söyledi. Angienin kocasının sert itişinde ne yaşayacağını biliyordu ve bu hafıza onun heyecanını körükledi. Angienin kafasını kavramak ve onu kabaca kendi kedisine çekmek istedi, ama Angienin hissetmek üzere olduğu acının onu yine de mastürbasyon yapacağını biliyordu. Haklıydı! Angie, kedisinin zorla açıldığını ve joenun kalın horozuna çarptığını hissettiğinde çığlık attı ve kalçalarına güçlü bir itme ile gömdü. aaııeeeeeee…….aman…..Tanrım…… dur!……ohhhhhhh lanet olsun…..çok..çok büyük……..Tanrım Rod o benim içimde….oh kahretsin o kadar büyük ki……… o benim lanet pussy……..fuck…fuck…..so full……so güzel … sıcak…..ohhhhhh kahretsin çok büyük…… aarrghhhhh…… Evet…Evet…tam orada…..kahretsin…fuckit…..oh Tanrım Rod o çok daha büyük….iyileştirmek…..kahretsin bebeğim…..ohhhhnooo…..c..c..tüm aletini alamıyorum…… Oh Rod üzgünüm…….elimde değil … dick beni deli ediyor….huurts…..Çubuk … Çubuk….Tanrım, beni geriyor … kedi rip..ripping..so büyük … kalın…… siktir … ohgod Nika … h..nasıl…sen … almak….ohhhhhhhgod … kimyon..lanet çubuk….üzerinde cumming…aaiieeeeeeeeee…black dick….ungh……ungh….so zor…..iyi!”
Rod, karısının vücudunun nasıl hareket ettiğini izlerken boşalmamak için horozunu serbest bırakmak zorunda kaldı. Çılgınca kamburlaşmaya devam etti, kedisini uzun siyah horozuna geri soktu. Jakein sikişmesini izlediği kadınlardan bile daha heyecanlıydı. Tanrım, onu kaybediyor diye düşündü. Onu kaybetmeyi düşündüğü için aklına bir korku girdi. Onu kedi kadar derinden işkence eden çok fazla horoz yaşadıktan sonra onu tekrar becermek nasıl isteyebilirdi. Nika ona kimin sikini becermeyi tercih ettiğini sorduğunda aşağılanmış hissetti, Joenun ya da kocasının ve Angienin siyah dick istediğini çığlık attığında bir saniye tereddüt etmedi, her gün Joenun sikini istedi. Karısı artık Joenun horozunda kaybettiği için özür dilemedi, hayır, şimdi Joenun siyah horozuyla olduğu gibi onu hiç cum yapmadığını bağırıyordu. O cumming ve cumming tuttu ve her orgazm daha yoğun hale geldi ve onu daha da onun dick istemek yapılmış gibi görünüyordu.
Joe aletini Angienin kedisine bastırdı ve göğüslerini tutarken onu kaldırdı, onu derinden deldi ve sonra neredeyse zahmetsizce durdu, göğsüne yaslandı ve Roda şöyle dedi: “adam pantolonumu çıkar ve onlara yardım et. Karın cumming şekilde o onları emmek olacak.”Sonra Rod, Joenun kendisine söylediği gibi yaptıktan sonra, “Rod kalkmayın, burada, onu becerirken kadınınızın klitorisini yalayın ve sıkı beyaz evli kedisine ne kadar siyah dick alabileceğini görelim”, uzandı ve bacaklarını kaldırdı ve uyluklarını doğrudan yüzünün önünde geniş bir şekilde tuttu.
Rod, karısının kedisinin Joenun kalın siyah dick tarafından

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir