Bar Odası Blitz

bar odasi blitz 5

bar odasi blitz 4

bar odasi blitz 3

bar odasi blitz 2

bar odasi blitz 1

bar odasi blitz

“Lanet bir vücut korumasına ihtiyacım yok, Hunter!”Becky Lynch patronu Triple Hye tükürdü.” yaşamak için savaşıyorum.”Her kelimeyi güçlü İrlanda aksanıyla telaffuz etti.
“Biliyorum, ama ring dışında kimseyle dövüşmeni istemiyorum. Sen bir savaşçısın, ama bir şovmen ve bir sanatçısın. Triple H, köşeyi döndüğümde,” ikimizin de çılgın bir fan ile boynuzları kilitlemekten çıkacak sorunla başa çıkmasını istemiyorum ” dedi.
“Peki bu adam bana ne kadar posta göndermek zorunda?”ateşli kızıl saçlı, kaderini kabul ediyor gibi görünüyordu.
“Takipçiyi yakalayana kadar, Becky. Üzgünüm.”Triple H dürüstçe özür diledi. “Bu Clive. Sana göz kulak olan o olacak.”
” Hanımefendi, ” dedim curtly, sol elimi sağ ön kolumda tutarak. Bir pislik olarak ya da onu memnun etmek için çok çalışmak istemedim. O kötü bir ruh hali içinde iken Lass Kicker kıçını öpmek akıllıca görünmüyordu.
“Clive?”diye sordu yükseltilmiş bir kaşla.
“Ben seçmedim, hanımefendi.”
“Arkanda ne var?” Bu daha iyi oldu.
” Muay Thai, Taekwondo ve Soo Bahk Doh, ” diye cevap verdim.
“Kahretsin, Trip, bana gerçek bir savaşçı aldın. Düz bir şapka, yelek ve yuvarlanmış kolları açıklıyor, ” yün şapkamın ağzına dokunduğunda bir gülümseme ipucu ile dikkat çekti.
” Beni aktif olarak aramıyorsanız, burada olduğumu bilmeyeceksiniz ” dedim ona. “Tarzını bozmak istemiyorum.”
” Yapamazsın, ” dedi Eski kadın Şampiyonu bir gülümsemeyle. “Yani, açıkçası işteyim. Burada takıl, arenaya otur, ne istersen yap. Sana işini nasıl yapacağını söylemeyeceğim.”
” Kulağa hoş geliyor, ” diye başını salladım ve kendimi kırmızı savaşçıdan uzaklaştırdım.

Becky sahneye geri döndüğünde” lanet maçı kaybettim ” dedi.
“Yine de cehennem kavgası.”
“Tamina bile iyi değil!”Becky neredeyse üst düz yırttı gibi bağırdıbir WWE lackynin ona verdiği plastik su şişesinin fsi. “O sadece dev bir Samoalı!”
“Kurallara göre oynarken bu savaşı kazanmak zor”diye teselli ettim.
“Doğru”” diye kabul etti gyi suyun çoğunluğuna vurmadan önce, geri kalanını turuncu yelesinin üzerine döktü. “Değişeceğim ve buradan çıkacağız.”
“Patron sensin.”
” Adam, ” diye bir sırıtışla düzeltti. “Bunu görmezden geleceğim.”Göz kırptı ve biraz gülümsemek zorunda kaldım. “Yani o sakalın altında %100 sert değilsin?”
” Etrafta kim olduğuna bağlı, ” diye omuz silktim, soyunma odasına doğru yürüdü.
Sadece birkaç dakika sonra, Becky beyaz bir tişörtle geri döndü, taş yıkanmış kot pantolon ve siyah deri bir ceket giydi. Pantolonum, Becky ile birlikte bulduğum herhangi bir yarım direk eylemini saklarken yarı profesyonel görünecek kadar boldu.
Rulo “hazır mısın?”diye sordu, bana umutla baktı.
“evet. Nerede, ” diye sordum, kiranın anahtarlarını çıkardığımda, ona göz kulak olurken paylaşmak zorunda kaldık.
“Yemek yiyor musun?”
” Ayda bir kez, ” diye şaka yaptım, ama ses tonumu profesyonelce tuttum. “İstediğiniz yere gidebiliriz.”
” Biliyorum, ” dedi yuvarlak omzunun üzerinden beni binadan çıkarırken. “B-Dubsa!”dedi şan ve zarafetle. Bunu İrlanda aksanıyla duymayı hiç beklemiyordum, tek ve tek Becky Lynchten gelmeyi bırak.
“Bira, kanatlar ve spor?”
“Eğer beğenmezseniz, otoparkta bekleyebilirsiniz.”Lynch teklif etmedi. Bu bir emirdi.
“Kanatlar ve sporla iyiyim.”
“Bira ne olacak? En önemli kısmı atladın.”Becky aslında endişeli görünüyordu.
” İşteyim, ” diye omuz silktim. “Ben iyi bir sarhoş değilim.”
Becky güldü. “Pekala. O zaman birkaç biraya koyarız.”

Becky ve ben Buffalo Wild Wingse doğru yürüdük ve barda bir koltuk çektik.
“İster o maçı hakkında bu akşam konuşmak?”Barmeni beklerken teklif ettim bize ulaşmak için.
“İlk kez sikine vurulduğun zaman hakkında konuşmak ister misin?”barmenimiz bize nasıl ulaştığını sordu. İki barmen için bazı temel dokunun bira ile bize sürpriz yapmak istedik.
“İlk kez sikime vurulduğumdan bahsetmek ister misin?”Geri meydan okudum. Güldü.
” Sanırım var, ” dedi içkilerimizi alırken.
“Hey, bu adam seni rahatsız ediyor mu?”Rastgele bir patron, Beckyyi zaten onlardan uzaktayken ayaklarından süpürebileceğini düşündü.
” Hayır, ” dedi Becky ve bana geri döndü.
“Bekle bir dakika, seni tanıyorum!”adam heyecanlandığını söyledi. “Sen … sen bir güreşçisin. Yeğenim seni seviyor. İmza, resim falan alabilir miyim?” Bu adam tatlı ve ürpertici sınırındaydı.
Becky bana baktı ve ben de onayımı salladım. “Bir resim yapar mı?”Becky sahte olarak okuduğum bir gülümsemeyle sordu. Tabii ki resim yapmaya gitti, ama onu memnun etmek onun işi.
Becky bu adamla bir selfie çekti, ama tam fotoğraf çekerken ağzının köşesini öperek her şeyi mahvetti. Adamın aslında bir yeğeni olduğunu sanmıyorum.
Becky çok hızlı bir şekilde kırmızıya döndü ve adama çarptı. Nefret ettim ama onu durdurdum. “Kimseyle savaşmana izin verilmediğini biliyorsun. Triple H emretti.”Adama döndüm ve şapkamı çıkardım. Beni tuttu “bu yüzden.”Adam soldu, ama umrumda değildi. Beckynin doğasından faydalanmak için boynumu geriye doğru krankladım ve başımı ağzına soktum.
Yere yuvarlandı ve yanımızdaki bir masa ayağa kalktı. Arkadaşları, eminim. Bize güvenle yaklaştılar ve Beckyye döndüm. “Belki Trip bunu duymak zorunda değildir?”
” Hoşuma gitti, ” dedi kız Kicker gülümsedi ve biz de adamların içine girdik. Bizim gibi bir çift gazinin çöpü temizlemesi çok uzun sürmedi.
Bu konuda “nasıl bir lanet?”Becky, şimdi şişman alt dudağından kan silerek, bok yiyen bir sırıtışla dedi.
” Şimdi bu bir kavgaydı, ” diye kıkırdadım.hüsrana uğrayanların üzerine çöktü.
“Hey, dudağında bir şey var.”İşaret etmek ya da onunla başa çıkmama izin vermek yerine, Becky Lynch ağzını benimkine bağladı ve dudağımı yaladı. Benim de dudağım yarıldı. Onunkini aynı şekilde yaladım ve dillerimiz bir araya geldiğinde inledi.
“Hey! Hemen gitmeniz gerek!”hostes bağırdı ve Becky güldü.
“Ya onlara katılabilir ya da bar kapanana kadar bizi yalnız bırakırsan sana vereceğim 2.000 doları alabilirsin.”Beckynin ikinci seçeneğinin cömert olduğunu düşündüm. Hostes de yaptı, çünkü kendini kıt hale getirdi. Kattaki arkadaşlarımız ve personelin sonuncusu dışında, bar bizimdi.
Konuştuk, şaka yaptık, savaş hikayelerini paylaştık ve yer kapanana kadar aramızda birkaç bira içtik.
” Sana bir anlaşma yapacağım, ” dedi Becky, barmeni salladı. Kapıyı kilitlemek için bir saat içinde geri gel ve sana da 1000 dolar soğuk ver.”
” Bir saat içinde döneceğim, ” diye başını salladı ve taşları tekmeledi.
“Bardan sonra mı?” Bir keresinde sonuncusu olduğumuzu sordum.
” Savaşabilirsin, ama şimdi becerip beceremeyeceğini bilmek istiyorum, ” diye mırıldandı, sırtımı bara sabitlemek için beni bar taburesinden çıkardı.
Beni ilk kez olduğu kadar sert öptü ve siyah yeleğimin düğmelerini açarken onu geri öpmekten ve deri ceketinden çıkarmaktan çok mutluydum.
Becky,” o gömleğin altında neye benzediğini görmek istiyorum ” dedi ve her yere giden düğmeleri yırttı. Elleri göğsümün üzerinden geçti ve midsection beyaz tank topumun üzerinden geçti, tırnakları meme uçlarımı fırçaladı.
Yıkık gömleğimi çıkardım ve yere düşürdüm. Tank topumu göğsüme çekti ve sıcak, ıslak diliyle absimi takip etti ve bana ara sıra aşk ısırığı verdi.
Becky doğruldu ve onu kendime çektim. Onu sıcak bir öpücüğe kilitledim ve etkileyici göğüslerini yukarıdan okşadım, sertleşen meme uçlarını düzelttim ve ağzımda nefes nefese bıraktım. Eli düştü ve kasıklarıma masaj yapmaya başladı, bu da onun msine inleme sırası geldi.outh.
“Hoşuna gitti mi?”öpücüğü kırdıktan sonra nefes nefese sordu. “Ooh. Sikindeki elimi Beğendin mi? Taşaklarına mı?”
Tamam biraz sert onun meme uçlarını büktüm olarak “evet, biliyorum,” teyit ettim, biraz daha önemsiz benim için ben de onun avuç içini kazıp, onu yapma. “Ve ellerimi bu büyük göğüslerinde seviyorsun.”
“Haklısın,” dedi ve serbest elini bir eliyle üstünü çıkarmak için kullandı. Açıkçası etkilendim. Kırmızı dantel sütyenini çıkararak ve yerde büyüyen kıyafet yığınına ekleyerek ona yardım ettim.
Bizi döndürdüm ve onu çapraz çubuğa tutturdum, geriye doğru ittim, böylece parlak Kızıl saçları arkadan bir tahtaya fırladı ve göğüsleri düz görünüyordu ve Heykel gövdesi en lezzetli kıvrıma sahipti. Sıkı pembe meme uçları ağzım için, dilim için yalvardı.
Düşük düşürdüm ve yavaş yavaş orta yaşlarda onu Yolumda öptü, seksi deniz kızı yoluma devam etmeden önce vakit geçirmek, kaburgaları yalama ve göğüsleri şişmeye gelene kadar tonda mide onu öpüyor. Tekrar ayağa kalktım ve eğildim, ellerimi göğsüne koyarken onu öptüm. Ona masaj yaptım, et toplarını yoğurdum, dilimi boynunun tüm uzunluğu boyunca aşağı doğru koştum, inledi ve işimin altında kıvrandı.
Kolları yanlarındaydı, ama sonra kemerimdeydik, tokamı ve sonra düğmemi açtık ve uçtuk. Becky elini pantolonumun içine soktu ve ben de yaka kemiğini kıstırıp yalarken boksörler tarafından horozumu kavradı. Ben şişer de, onun göğüslerinin üstüne emdi. Beckynin güçlü eli kemerime kadar daha da yükseldi.
Dilim meme ucuna kadar uzandı ve eli iç çamaşırıma girdi ve çıplak sıcak cildime dokundu, ikimiz de birlikte nefes nefese kaldık. Beck elini sabit kutup benim sarılı ve üzerinde döner aldı ben normal hareket onun dilini benim çevremde eşleşen nazik bir ritim başladı.
Becky nefes nefese bir sesle” sen Clive olabilirsin, ama aletinin adı Brutus ” dedi. “Ben onu görmek istiyorum.”
Beckynin kalkmasına izin verdim ve pantolonumu indirdi. Dizlerinin üzerine düştü ve bekleyen mantar kafamın üzerine tükürdü. O elleriyle benim personel etrafında çalıştı ve izinsiz daldı. Sıcak, ıslak ağzı etrafımda kapandı, yumuşak ve esnek dudakları, başını ileri geri hareket ettirmeye başladığında gergin dick cildimin etrafına mükemmel bir şekilde sarıldı.
Alevlenen buklelerinden bir avuç aldım ve şimdiye kadar sahip olduğum en ıslak, en tutkulu ve şehvet dolu kafaya sahip olduğumda tuttum. Ağzımın boğazının arkasına tekrar tekrar çarptığını hissettim, etrafımda gagged, gözlerim kafamda yuvarlandı.
Beckynin kafasına dokundum, yükümü uçurmak üzere olduğumu ona bildirdim. Kalçalarımı kavradı ve ben de o kadar olabileceğini sanmıyordum ne dersiniz çocuklar. Bar kapısı bir çığlık içinde açıldığında saniyeler uzaktaydım.
Becky kendini Zonklayan kılıcımdan çıkardı ve ikimiz de kapıya çarptık. Barmen ve tüm insanların Alexa Blissiydi.
“Bırak beni!”Bliss ağladı ve barmene vurdu. Çenesine sert bir şekilde bağlanan güçlü bir önkoldu. O sadece barda onu itmek ve o düştü gibi kapıyı kapatmak başardı. Alexa dışarı çıkmaya çalıştı, ama bizimle kilitlendi. Kirli barkeeper cam kapının diğer tarafından izledi.
“Bırak beni, seni pislik!”WWE tanrıçası ayaklarını bir öfke nöbetine soktu.
“Demek benim takipçimsin, ha?”üstsüz Becky Lynch dumanlandı, yüzü öfkeyle ve göğüslerinin tepesiyle kızardı.
“ne? Ben mi? Hayır!”Alexa aptal oynadı, sevimli, yalan söyleyen küçük ağzını elleriyle kapladı. “Asla yapmam!”
” Seni yalancı kaltak, ” dedi çok daha uzun boylu İrlandalı savaşçı, şimdi mutluluğun beş metre üzerinde yükseliyor. Becky saçlarını çekti ve Alexa protesto etmeye çalıştığında, Becky alexanın ağzını kapattı ve diliyle doldurdu! Alexa savaşmaya çalıştı, Beckyyi geri itti, ama Becky çok güçlüydü. Küçük elleri Kıvranırken Beckynin sağlam rafına dayanıyor gibiydi.
“Biz yapardıkn bunca zamandır bu sorun, getirmiyor, şimdi diye bana askıntı olduğunu öğrenmek için Avcı ister misin?”Becky, hava almaya geldiğinde ve dilini Alexadan çözdüğünde tehdit etti.
Becky bir Kaya ve sert bir yer arasında mutluluk vardı ve küçük Tanrıça dehşete baktı. O nutku. ” Sadece… ” Alexa başını astı. “Lütfen bana zarar verme. Yüzüğe geri döndüm, ” diye yalvardı ve onayımı salladım. Bu adil bir takas oldu.
“Kabul oyu. Bu şimdi iyi bir kız,” dedi Becky baştan çıkarıcı, kurtça bir sırıtışla. Alexayı onun önüne itti ve yürürken sarışının deri ceketini çıkardı. Bara “üzerinde. Güzel ve yavaş.”
“Buraya gel Alexa. Sadece hafifçe ısırırım, ” gömleğimi çıkarırken alay ettim, kendi savaşçımın fiziğini ortaya çıkardım.
” Sen Clive, Beckynin korumasısın, ” dedi Alexa, diline takılmamaya çalışarak. “Bana zarar vermeyeceksin, değil mi? Beckyle o beş adamla kavga ettiğinizi izledim, ” zavallı genç şey kekeledi.
” Hayır, sana zarar vermeyecek, ” Becky korkmuş kızın kulağına mırıldandı, etrafına uzandı ve elini eski kadın Şampiyonunun deri pantolonuna kaydırdı ve onu kedi masaj yaptı.
Aman Tanrım “Oh Tanrım oh Tanrım!”Alexa hızlı bir şekilde lanetledi. “Kendimi bu karmaşaya soktuğuma inanamıyorum!”
” Yaptın, ” diye onayladım ve ona doğru adım attım. “Mezarını kazdın ve şimdi içinde yenileceksin.”
“Bekle, ne?”Alexa bağırdı, güzel mavi gözleri genişledi. “O kadar ileri gideceğini düşünmemiştim!”Becky şimdi kızın inanılmaz derecede dar pantolonunu indirdiğinde ağladı. Becky oradayken Alexanın çoraplarını ve ayakkabılarını çıkardı. Alexanın sulu kıçına sert bir tokat attı ve doğruldu ve onu küçük bir köpek gibi sana getirdi.

“Lütfen bana dokunma!”Alexa, minyon boyu zahmetsizce kaldırdığımda yalvardıdy barın üstünde. Becky barın arkasına koştu ve Alexayı aşağı çekti, bu yüzden düz yatıyordu, külot kaplı kasık bana bakıyordu. Güzel kalçalarını sevgiyle okşadım ve bacaklarını dizlerinden nemli kedisine kadar öptüm.
” Bu seni heyecanlandırıyor, ” dedim, höyüğünü ipeksi bir malzemeden ovuşturdum.
“Hayır değilim!”acı bir şekilde tartıştı.
Becky gömleğini çıkardı ve sütyenini açtı, hala uzanırken ikisini de çıkardı. “Küçük meme uçlarına dokunmadık ve zirveye ulaştılar. Seni her zaman bir fahişe olarak kabul ettim, Bliss,” Becky bir kahkaha ile hayret etti.
“Siktir git!”Alexa tükürdü.
” Aslında, seni becerecek, ” Becky meslektaşını düzeltti ve bana işaret etti.
“Kesinlikle öyle!” külotunu bir kenara kaydırdığımda ve sıkı küçük şeftalisini açığa çıkardığımda tartışmaya çalıştı.
“Nasıl oraya bak o?”Diye sordu Becky, başını kendisi için görmeye çalıştığı gibi krankladı.
“Lezzetli”” diye dürüstçe cevap verdim, Bayan Blissin açılışını izlemek için bir parmak getirdim.
“Bana dokunmayı kes!”talep etti ve tekmelemeye çalıştı, ama bacaklarını kollarımın altına sıkıştırdım ve Becky onu omuzlarından tuttu ve öptü ve boynunu ve yaka kemiklerini emdi.
İlk rakamı yerleştirdim ve Alexanın sıkı yarığı parmağımı alırken keskin bir şekilde nefes almasıyla eğlendim. Ağzımı şimdi kaygan bir açıklığa taşıdım ve kaputuna ve klitorisine deneysel bir çift yalama yaptım. O her zaman sarsıldı ve ben onu sevdim.
“Lanet olsun, eğer benim kedi yemek için gidiyoruz, bir olmak ve oraya yok!”kendini bir çeşit kontrol altına almaya çalışarak talep etti.
Becky, hemen dik duran ve iki avuç saçımı yakalayan küçük Bayan Blissi serbest bıraktı, ben de parmağımı becerdim ve klitorisini ısırdım, “ah, kahretsin, kahretsin, kahretsin”tiradı kirli küçük ağzından uçtu.
Alexanın sırılsıklam koparmasını Becky wanın ne olduğunu görmek için yeterince uzun süre bıraktımyapıyor. Kot pantolonundan ve kırmızı külotundan soyulmasını izlerken hayal kırıklığına uğramadım.
Alexanın başı barda düzdü, boynu da süperstarının ne yaptığını görmek için geri döndü. “Bir dakika Becky. Ne yapıyorsun?”diye sordu endişeli, yüksek tonda. Neden sorduğunu anlayabiliyordum, çünkü Becky çıplak çıplak ihtişamıyla bara tırmanmıştı.
” Sadece kapa çeneni ve ye, ” diye emretti Becky, alexanın kullanılmayan ağzının üzerine oturdu. Tanrıçanın uzun sarı saçlarını yakaladı ve yukarı itti, muhteşem yüzünü Beckynin kel kedisine gönderdi. Alexanın Becky tarafından giyilen O yüzünün yanı sıra Alexanın küçük ellerinin Beckynin sert kıçını tuttuğunu biliyordum.
Beş metrelik dövüşçünün sevimli küçük yüzüne binerken çığlık atmamak için elinden gelenin en iyisini yapan Beckyyi yerken Alexanın kıvrılmış vücudunun önünde bir bar taburesi çektim. Ayaklarımı taburenin iki bacağı arasına soktum ve zonklama şişime sürtmeden önce elime tükürdüm.
Alexanın sulu kedi dudaklarına dokunmadan dizdim. Eve zor gittim ve hızlı kalçaları, Becky kilo da sağ bardan uçup gelen bacaksız savaşçı tutmak düzenledi.
Becky, alexanın mükemmel göğüsleri ile dönüşümlü olarak oynadı, sevgili hayatı için onu becerdim, dışkının bacaklarının stuccatto dokunuşu her kalça hareketi ile yere çarptı.
Beckynin inilti ve Alexanın derin pantolonları ve ara sıra gıcırtıları, her ikisi de tonda, parçalanmış vücutlarının ecstacy ve çaba içinde sıkı olduğu zaman kimin geldiğini asla bilmeme izin vermeyen bir sabitti.
Kendi kalçalarım kontrolümün dışına çıktı ve tavşan itişlerim daha da derinleşti, toplarım Alexanın nektarin ganimetini tokatladı ve Beckynin muhteşem göğüsleri sıçradı, sonunda bir lanet gibi kırmam için yeterliydi, sıcak beyaz sıvılar benden ve Alexanın zonklama ve sallama kutusuna ateş etti.
Becky Lynch Alexa Bliss ağır vücut üzerinde sürünerek ve düştü küçük Bayan Blissin ağzında şeftali damlayan bir sperm vardı ve tüm sert kremamı emdi. Etrafında döndü, yüküm hala dolgun dudaklarının arkasında ve alexayı ağzından öptü. Alexa, güzel dudakları ve pembe, mükemmel dilleri birbirine karıştıktan sonra onu açtı, böylece ikisi de üç takımımızın tadını çıkarabildiler.
İkisi de yuttu ve biz mutluyuz kez, Alexa güldü. “Seni takip ettiğim için özür dilemeyeceğim, Bex.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir